Ga naar hoofdinhoud

Nieuws en resultaten

Sport

Nieuws

Ontdek onze communicatie-inhakers
Voor clubs
1 feb. 2024
Heeft jouw sportclub Olympische of Paralympische ambities?
Nieuws Oproep Voor clubs Paralympische Spelen
22 jan. 2024
Traject ledenwerving 2024 - voor jouw club?
Oproep Voor clubs Over clubs Gezocht/gevraagd Community
7 dec. 2023
Trofee Victor Boin: oproep kandidaten
Oproep Opinie Voor clubs Gezocht/gevraagd Community
29 nov. 2023
Vacatures topsport: assistent-trainer G-wielrennen en ondersteunende coach boccia
Nieuws Vacature Topsport Voor trainers
15 nov. 2023 Boccia Wielrennen
Toolkit voor sportclubs
Nieuws Voor clubs
30 okt. 2023
Sterk deelnemersveld tijdens het Belgisch kampioenschap G-atletiek in Brugge
Nieuws Integratie- en inclusiebeleid
28 jul. 2023 Atletiek
G-sport Vlaanderen en KU Leuven starten vervolgmeting G-sportparticipatie in Vlaanderen
14 jul. 2023 Sup Tai Chi Aquafitness Sherborne Boksen Keusporten Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Doe mee met 'Maand van de sportclub'
Oproep Voor clubs
25 mei 2023
Is jouw club ook een G-sportambassadeur op Reva G-sport?
Oproep Integratie- en inclusiebeleid Over clubs
24 mei 2023
Zet je schouders onder sport!
Nieuws Oproep Voor clubs
22 mei 2023
OPROEP: Trainers gezocht voor onderzoek inclusie in de sport
Nieuws Oproep Voor clubs Integratie- en inclusiebeleid Gezocht/gevraagd
22 mei 2023
Algemene vergadering verwelkomt zes nieuwe G-sportclubs
Nieuws Voor clubs Over clubs
4 apr. 2023 Tai Chi Aquafitness Sherborne Boksen Keusporten Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Man-Kei To pakt zilver en springt in top vijf
Nieuws Topsport
28 feb. 2023 Badminton
Stel je kandidaat als nieuwe onafhankelijke bestuurder.
Nieuws Oproep Gezocht/gevraagd
16 feb. 2023
Nationaal team powerchair hockey kent nieuwe technische staff
Nieuws
7 feb. 2023 Powerchair Hockey en H-hockey
Trofee Victor Boin: oproep kandidaten
Oproep Opinie Voor clubs Gezocht/gevraagd Community
11 jan. 2023
Bevraging Demos vzw omtrent 'signalen precaire sportclub'
Nieuws Oproep Voor clubs Partner
11 jan. 2023
Ontvang voor jouw sportclub steun voor de stijgende energiekosten
Nieuws Voor clubs
11 jan. 2023 Tai Chi Aquafitness Sherborne Boksen Keusporten Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Francis Rombouts bereikt halve finale op WK boccia
Nieuws Topsport
9 dec. 2022 Boccia
G-sportacties in de kijker: goede voorbeelden
Integratie- en inclusiebeleid
8 dec. 2022 Gymnastiek Zwemmen Tafeltennis Voetbal
Laurens Devos verlengt wereldtitel G-tafeltennis!
Nieuws Topsport
11 nov. 2022 Tafeltennis
Van Acker pakt brons, Devos speelt morgen voor wereldtitel
Nieuws Topsport
10 nov. 2022 Tafeltennis
Terugblik op geslaagd wielerseizoen 2022: bijna 100 deelnemers over alle wedstrijden heen
Nieuws Oproep Gezocht/gevraagd Community
4 okt. 2022 Wielrennen
123 Inclusie - Iedereen erbij
Nieuws Opinie Integratie- en inclusiebeleid Community
15 sep. 2022
Welkom Silke en Ksenija!
Nieuws
6 sep. 2022
Maand van de sportclub: doe mee!
Voor clubs
26 aug. 2022
Legalisering van lokale tombola's
Voor clubs
25 aug. 2022
Wereldkampioenschap powerchair hockey: België eindigt knap achtste
Topsport
19 aug. 2022 Powerchair Hockey en H-hockey
Tim Celen is wereldkampioen tijdrijden!
Topsport
11 aug. 2022 Wielrennen
G-sport Vlaanderen speelt met nieuw logo in op evolutie van G-sport in Vlaanderen
Nieuws
29 jun. 2022 Sherborne Boksen Keusporten Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
EK G-wielrennen: deze acht renners trekken op titeljacht!
Nieuws Topsport
23 mei 2022 Wielrennen
Groen licht voor G-sport Vlaanderen!
Nieuws
22 apr. 2022 Sherborne Boksen Keusporten Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Corona & sport: geen beperkende maatregelen meer voor G-sport vanaf 7 maart
Nieuws
7 mrt. 2022 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Wat zijn onze uitdagingen binnen het integratiebeleid in 2022?
Integratie- en inclusiebeleid
27 jan. 2022
Integratie G-sport groeit opnieuw na coronadip: meer G-sporters én clubs!
Nieuws Integratie- en inclusiebeleid
20 jan. 2022
Gezond sporten is...
22 dec. 2021
Welkom Adkra Adventure & Sport
Over clubs
26 nov. 2021
Bedankt voor alles, Kenny!
25 nov. 2021 Powerchair Hockey en H-hockey Boccia
Nieuwe sportseizoen op gang geschoten
12 nov. 2021 Wielrennen Torbal Goalbal Zwemmen Showdown
Huldiging toppers van Tokyo 2020
Nieuws Topsport
6 okt. 2021 Atletiek Wielrennen Tafeltennis Tennis Boccia Goalbal Paardrijden
G-sporter wordt trainer B wielrennen (en veel meer)
Voor trainers
5 okt. 2021 Wielrennen
Move it! XL: eindelijk terug samen sporten
1 okt. 2021 Tennis Badminton Wandelen Wielrennen
Staar jij mee naar de Paralympiërs in Tokyo?
Nieuws Topsport Paralympische Spelen
19 aug. 2021
Schrijf je in voor de nieuwsbrief voor trainers
Integratie- en inclusiebeleid
12 aug. 2021
Scoor SupPORT
Voor clubs
22 jul. 2021
Welkom aan de (nieuwe) leden van ons competitiemanagement
16 jul. 2021 Boccia Goalbal Torbal Powerchair Hockey en H-hockey Showdown Tafeltennis Wielrennen Zwemmen
Belgian Bulls trekken met deze spelers als one team naar Tokyo
Topsport Paralympische Spelen
13 jul. 2021 Goalbal
Gemeenschappelijke trefdagen succesvol gestart
Integratie- en inclusiebeleid
6 jul. 2021
Zes Vlaamse G-renners en rolstoeltennisser Jef Vandorpe nemen deel aan Paralympische Spelen
Topsport Paralympische Spelen
18 jun. 2021 Wielrennen Tennis
Fusie Parantee-Psylos en G-sport Vlaanderen: op naar 1 sterke G-sportorganisatie
Nieuws
4 jun. 2021 Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Versoepelingen zorgen voor optimisme
Nieuws
3 jun. 2021 Atletiek Showdown Wielrennen
Meer mobiele vrijheid met Goed
Partner
27 mei 2021
Kick-off digitale gemeenschappelijke trefdagen
Integratie- en inclusiebeleid
11 mei 2021
Herlaad jouw (G-)sportclub
Voor clubs
23 apr. 2021
Opleidingen API
23 mrt. 2021
Parantee-Psylos in tijden van corona
Voor clubs Over clubs
23 mrt. 2021
Verkiezingen van het competitiemanagement
22 mrt. 2021 Boccia Goalbal Torbal Powerchair Hockey en H-hockey Showdown Tafeltennis Wielrennen Zwemmen
Digitaal sportaanbod gaat tweede maand in
Voor clubs Over clubs
25 feb. 2021
Peter Genyn op stage in Valencia: “Focus ligt 100% op Tokyo”
Topsport Paralympische Spelen
10 feb. 2021 Atletiek
Clubs delen ervaringen op nieuwjaarstrefmomenten
Voor clubs Over clubs
4 feb. 2021
Online sporten (én nababbelen) met de Watertrappers
Over clubs
2 feb. 2021 Zwemmen Fitness Wandelen
De weerwolven en presidenten van ViGe Waasland
Interview Over clubs
1 feb. 2021 Goalbal Torbal Showdown
Aanvraag Belgisch kampioenschap of Beker van België in 2021
22 jan. 2021 Golf Torbal Goalbal Karate Tennis Paardrijden Tafeltennis Boogschieten Badminton
Update basispolis (sport)verzekering
Voor clubs
21 jan. 2021
Strava-club als overbrugging naar zomerseizoen
Interview Over clubs
19 jan. 2021 Wielrennen
Corona SupPORT-oproep
Oproep Voor clubs
11 dec. 2020
Parantee-Psylos en G-sport Vlaanderen fusioneren!
Nieuws
24 nov. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Integratie G-Sport Pajottenland is een feit: ‘Zorg voor meerwaarde op veel vlakken'
Interview Voor clubs Integratie- en inclusiebeleid Over clubs
16 nov. 2020 Dansen Voetbal Badminton Atletiek
Een (nieuw) clublogo in zeven stappen
Voor clubs Over clubs
22 okt. 2020
Het verhaal van Nisha
Interview Het verhaal van
9 okt. 2020
"Meer dan een (zwem)club"
Over clubs
22 sep. 2020
Eindelijk koers!
14 sep. 2020 Wielrennen
ViGe Antwerpen: "Iedereen was blij elkaar terug te zien"
Voor clubs
7 sep. 2020 Showdown Torbal
Kleurcodes in de sport: naar een transparant systeem voor de sportsector
Nieuws
26 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Geniet na van het BK G-atletiek
Integratie- en inclusiebeleid
24 aug. 2020 Atletiek
DansProvAnt danst op de tonen van Covid-busters
Over clubs
20 aug. 2020 Dansen
Sportclubs on the move: maal jij kilometers ten voordele van G-sport voor revalidanten?
Nieuws Oproep Voor clubs
14 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
G-sportevolutie: Belgisch kampioenschap met inclusieve reeksen met G-sporters
Nieuws Integratie- en inclusiebeleid
10 aug. 2020 Atletiek
Peter Genyn maakt rentree met wereldrecord
Nieuws Topsport
9 aug. 2020 Atletiek
Update je clubfiche op onze website
Voor clubs
22 jul. 2020
Proficiat Noël en An!
Interview
26 jun. 2020 Goalbal Torbal
Korfbalbond en Parantee-Psylos slaan de handen in elkaar
Integratie- en inclusiebeleid
25 jun. 2020 Korfbal
Ook buiten non-stop voor G-sport: klaar voor een hete sportzomer?
Nieuws
25 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Non-stop blijven gaan voor G-sport
Voor clubs
23 jun. 2020
G-sportcommunity gaat door: ben jij al lid van Non-stop voor G-sport?
Nieuws Oproep Community
23 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Heropstart clubs: Showdown op terras
Over clubs
16 jun. 2020 Showdown
Een brief aan onze G-sporters en G-sportclubs!
Nieuws
18 mei 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Tips van de clubondersteuning
Voor clubs
26 mrt. 2020
Ook thuis non-stop voor G-sport
Nieuws Oproep Voor clubs Integratie- en inclusiebeleid Gezocht/gevraagd
20 mrt. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Florian Van Acker wint Costa Brava Spanish Open
Nieuws Topsport
7 mrt. 2020 Tafeltennis
Drukke blind(sports)date in Brugge
5 mrt. 2020 Torbal Showdown Klimmen Boogschieten Atletiek Judo Goalbal
#RoadtoTokyo: Volg het laatste nieuws over de Paralympische Spelen
Nieuws Topsport Paralympische Spelen
26 feb. 2020
Iserbyt huldigt G-crossers
25 feb. 2020 Wielrennen
Welkom aan onze nieuwe club: Goedleven!
Over clubs
7 feb. 2020 Dansen
Tandemdames Hoet en Monsieur pakken zilver op slotdag WK
Nieuws Topsport
3 feb. 2020 Wielrennen
Tandemduo Hoet-Monsieur wint brons in achtervolging
Nieuws Topsport
1 feb. 2020 Wielrennen
Sport kent geen medelijden. Daarom ben ik atleet.
Nieuws Opinie Het verhaal van
6 jan. 2020 Atletiek
Jako en Parantee-Psylos verlengen samenwerking
Nieuws Voor clubs
18 dec. 2019 Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Powerchair Hockey en H-hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Veel tafeltennissers in Oosterzele
19 nov. 2019 Tafeltennis
Resultaten tevredenheidsbevraging partnerfederaties 2019
Integratie- en inclusiebeleid
7 nov. 2019
Word jij onze docent?
Oproep
6 nov. 2019
Francis Rombouts raakt niet door poules op World Open
Nieuws Topsport
31 okt. 2019 Boccia
Jeugdsportfeest met rolstoelstunts en topsporter
22 okt. 2019 Boccia Tennis Atletiek Jiu-Jitsu Yoga Handbal Voetbal
Powerchairhockey Superleague opnieuw van start
21 okt. 2019 Powerchair Hockey en H-hockey
EK Goalbal – Belgen spelen kwartfinales
Topsport
10 okt. 2019 Goalbal
Internationale zwemstage BOAS
Over clubs
8 okt. 2019 Zwemmen
Welkom Factor G!
Over clubs
30 sep. 2019 Omnisport Basketbal
Parantee-Psylosclubs tijdens Europese week van de sport
Over clubs
30 sep. 2019 Ijshockey Basketbal
Devos, Despineux en Ledoux pakken brons in teamcompetitie
Nieuws Topsport
21 sep. 2019 Tafeltennis
Succesvol WK Para-cycling eindigt met dubbel gevoel
Nieuws Topsport
15 sep. 2019 Wielrennen
De nieuwe website van Parantee-Psylos over integratiebeleid
Integratie- en inclusiebeleid
10 sep. 2019
Welkom G-Sport Vorselaar!
26 apr. 2019 Voetbal Handbal Volleybal Basketbal
Geslaagde Move it! XS in Dommelhof
19 apr. 2019 Rugby Badminton

Resultaten

  1. Zwembad Strop

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 18 feb. 2024
  2. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 6

    Goalbal 18 feb. 2024
  3. Sporthal recreatiepark 'De Ster'

    Wielrennen veldritcriterium

    Wielrennen 17 feb. 2024
  4. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown competitiedag 6

    Showdown 17 feb. 2024
  5. Sportarena Tolhuis

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 4

    Voetbal 13 feb. 2024
  6. De Lilse Bergen

    Wielrennen Belgisch Kampioenschap G-veldrijden

    Wielrennen 11 feb. 2024
  7. Sportcentrum De Witte Molen

    Goalbal competitiedag 5

    Goalbal 11 feb. 2024
  8. Klimop Pas-sage

    Tafeltennistoernooi

    Tafeltennis 8 feb. 2024
  9. Hall des sports du Champ de la Lune

    Torbal competitiedag 5

    Torbal 4 feb. 2024
  10. Sport Vlaanderen Gent

    Boccia Vlaams Kampioenschap Individueel

    Boccia 3 feb. 2024
  11. Sporthal PZ Asster

    Zaalvoetbal 2023-2024 - Limburg speeldag 4

    Voetbal 31 jan. 2024
  12. SC Ventura

    Zaalvoetbal 2023-2024 - Vlaams-Brabant - speeldag 3

    Voetbal 30 jan. 2024
  13. Sportcomplex Vijfsprong

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 28 jan. 2024
  14. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 4

    Goalbal 28 jan. 2024
  15. Dagcentrum Sint-Niklaas

    Showdown competitiedag 5

    Showdown 27 jan. 2024
  16. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 3

    Goalbal 21 jan. 2024
  17. The Bend Motorsport park

    Wereldbeker G-wielrennen Adelaide

    Wielrennen 15 jan. 2024
  18. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal competitiedag 4

    Torbal 14 jan. 2024
  19. Purasana

    Wielrennen veldritcriterium

    Wielrennen 6 jan. 2024
  20. Basisschool ’t Blokje

    Wielrennen veldritcriterium

    Wielrennen 29 dec. 2023
  21. Sport Vlaanderen Brasschaat

    Boccia Vlaams Kamp. Team & Pair

    Boccia 17 dec. 2023
  22. Goalbal competitiedag 2

    Goalbal 16 dec. 2023
  23. Sporthal PZ Sint-Jozef

    Zaalvoetbal 2023-2024 - Limburg speeldag 3

    Voetbal 14 dec. 2023
  24. Z.ORG

    Zaalvoetbal 2023-2024 - Vlaams-Brabant - speeldag 2

    Voetbal 13 dec. 2023
  25. Sporthal Ommegang

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 3

    Voetbal 12 dec. 2023
  26. Zaal 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 4

    Showdown 9 dec. 2023
  27. Jeugdcentrum Waregem Vzw

    Powerchair hockey competitiedag 1

    Powerchair Hockey en H-hockey 9 dec. 2023
  28. Europees kampioenschap goalbal

    Goalbal 9 dec. 2023
  29. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 3

    Torbal 3 dec. 2023
  30. Zwembad de Wezenberg

    Zwemmen Belgisch Kampioenschap

    Zwemmen 26 nov. 2023
  31. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 1

    Powerchair Hockey en H-hockey 22 nov. 2023
  32. Stedelijk zwembad ‘t Zeepaardje

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 19 nov. 2023
  33. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium

    Wielrennen 19 nov. 2023
  34. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 19 nov. 2023
  35. Sporthal Den Aks

    Boccia Memorial Kenneth Verwimp

    Boccia 18 nov. 2023
  36. Stedelijke Sporthal Runkst

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 18 nov. 2023
  37. Sporthal OPZC Rekem

    Zaalvoetbal 2023-2024 - Limburg speeldag 2

    Voetbal 16 nov. 2023
  38. Sporthal Averbode

    Wielrennen Kampioenschap van Vlaanderen G-veldrijden

    Wielrennen 11 nov. 2023
  39. Glosso-circuit

    Wielrennen Kamelencross

    Wielrennen 4 nov. 2023
  40. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 3

    Showdown 4 nov. 2023
  41. SC Ventura

    Zaalvoetbal 2023-2024 - Vlaams-Brabant - speeldag 1

    Voetbal 24 okt. 2023
  42. Zwembad Ternat

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 22 okt. 2023
  43. Sporthal Sint-Lodewijkscollege

    Goalbal competitiedag 1

    Goalbal 22 okt. 2023
  44. Sportarena Tolhuis

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 1

    Voetbal 17 okt. 2023
  45. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown competitiedag 2

    Showdown 14 okt. 2023
  46. Stedelijk zwembad Sinbad

    Zwemmen 14e Memorial Inge Cool

    Zwemmen 8 okt. 2023
  47. SK Nossegem

    Wielrennen Patattencross

    Wielrennen 7 okt. 2023
  48. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 7 okt. 2023
  49. Sporthal PZ Asster

    Zaalvoetbal 2023-2024 - Limburg speeldag 1

    Voetbal 4 okt. 2023
  50. Dagcentrum Sint-Niklaas

    Showdown competitiedag 1

    Showdown 23 sep. 2023
  51. Feestzaal 'De Verrekijker'

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 17 sep. 2023
  52. Euro Shop Veldegem

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 10 sep. 2023
  53. Europees kampioenschap G-dressuur

    5 sep. 2023
  54. Europees kampioenschap G-tafeltennis

    4 sep. 2023
  55. Noorderhart Revalidatie & MS

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 27 aug. 2023
  56. Stapelhoeve

    Wielrennen 1e Mastentop G-Wedstrijd

    Wielrennen 19 aug. 2023
  57. Café Belle Vue

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 13 aug. 2023
  58. Wereldkampioenschap G-wielrennen

    Wielrennen 3 aug. 2023
  59. start- en aankomstplaats Westkerke

    Wielrennen Memorial E. Deschuytter

    Wielrennen 30 jul. 2023
  60. Wielrennen Herentals

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 27 jul. 2023
  61. Pilzen

    Wereldkampioenschap G-boogschieten

    Boogschieten 18 jul. 2023
  62. start-aankomstzone wielerwedstrijd Torhout

    Wielrennen Belgisch Kampioenschap tijdrijden

    Wielrennen 16 jul. 2023
  63. Winkel Sportmaat

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 14 jul. 2023
  64. Sint-Jozefinstituut Kontich

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 9 jul. 2023
  65. Stade Sébastien Charléty

    Wereldkampioenschap G-atletiek

    Atletiek 8 jul. 2023
  66. Gemeenschapscentrum

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 23 jun. 2023
  67. Start- en aankomstzone wielerwedstrijd Oosterlo-Geel

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 17 jun. 2023
  68. Para Badminton International Canada

    Badminton 14 jun. 2023
  69. Zwembad 'De Treffer'

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 11 jun. 2023
  70. Sporthal De Rode Loop

    Powerchair hockey competitiedag 3

    Powerchair Hockey en H-hockey 10 jun. 2023
  71. Feesttent wielerwedstrijd Ruiselede

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 4 jun. 2023
  72. De Oude Jager

    Wielrennen Belgisch Kamp. weg

    Wielrennen 3 jun. 2023
  73. Sporthal Ter Wallen

    Finaletoernooi indoor voetbalcompetitie 2022-2023

    Voetbal 2 jun. 2023
  74. Nordex Arendonk

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 28 mei 2023
  75. Royal set-jet Fleur Bleue

    Tafeltennis Belgisch Kampioenschap

    Tafeltennis 28 mei 2023
  76. Sporthal Schiervelde

    Powerchair hockey Flanders Cup 2023

    Powerchair Hockey en H-hockey 27 mei 2023
  77. Koninklijke Heibos SV

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 21 mei 2023
  78. VGC Comenius

    Zaalvoetbal 2022-2023 - Vlaams-Brabant - speeldag 5

    Voetbal 17 mei 2023
  79. Zaal Boonwijt

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 14 mei 2023
  80. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal Beker van België

    Torbal 14 mei 2023
  81. Sporthal Ogierlande

    Boccia Belgisch Kamp. Team & Pair

    Boccia 13 mei 2023
  82. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 4

    Powerchair Hockey en H-hockey 10 mei 2023
  83. Thailand Para Badminton International 2023

    Badminton 9 mei 2023
  84. Gemeentelijke sporthal Lille

    Tafeltennis Vlaams Kampioenschap

    Tafeltennis 7 mei 2023
  85. Sporthal Vrije Basisschool

    Goalbal competitiedag 9

    Goalbal 6 mei 2023
  86. PZ Sint-Jozef Pittem

    Slottoernooi West-Vlaamse minivoetbalcompetitie 2022-2023

    Voetbal 4 mei 2023
  87. Vayamundo Oostende

    UCI World Cup Ostend Belgium

    Wielrennen 4 mei 2023
  88. 't Zand

    International Para-cycling Classics Ronde in Vlaanderen Brugge-Ronse 2023

    Wielrennen 30 apr. 2023
  89. Arena Maurice-Richard

    World Cup Boccia

    Boccia 24 apr. 2023
  90. Zwembad Poseidon

    Zwemmen 7e Internationale Memorial Inge Cool

    Zwemmen 22 apr. 2023
  91. Zaal 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 8

    Showdown 22 apr. 2023
  92. Sporthal De Rode Loop

    Boccia Belgisch Kamp. Individueel

    Boccia 22 apr. 2023
  93. Sporthal PZ Asster

    Zaalvoetbal 2022-2023 - Limburg speeldag 5

    Voetbal 20 apr. 2023
  94. Maniago

    UCI World Cup Maniago

    Wielrennen 20 apr. 2023
  95. T-Blazers

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 16 apr. 2023
  96. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal competitiedag 2 (dames)

    Torbal 2 apr. 2023
  97. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 8

    Goalbal 2 apr. 2023
  98. Dagcentrum Sint-Niklaas

    Showdown competitiedag 7

    Showdown 1 apr. 2023
  99. Zorggroep Sint-Kamillus Bierbeek

    Zaalvoetbal 2022-2023 - Vlaams-Brabant - speeldag 4

    Voetbal 28 mrt. 2023
  100. Sporthal Ter Wallen

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 5

    Voetbal 28 mrt. 2023
  101. Sporthal Ter Wallen

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 5

    Voetbal 28 mrt. 2023
  102. Sportoase Leuven

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 26 mrt. 2023
  103. Sporthal De Stormmeeuw

    Tafeltennis Belgian Masters A

    Tafeltennis 26 mrt. 2023
  104. Sport Vlaanderen Brugge

    Goalbal competitiedag 7

    Goalbal 26 mrt. 2023
  105. Sporthal Ogierlande

    Powerchair hockey competitiedag 2

    Powerchair Hockey en H-hockey 25 mrt. 2023
  106. Sporthal De Zeven

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 25 mrt. 2023
  107. Circuit Zolder

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 19 mrt. 2023
  108. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 6

    Goalbal 19 mrt. 2023
  109. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 6

    Showdown 18 mrt. 2023
  110. Sporthal De Rode Loop

    Boccia Vlaams Kamp. Team & Pair

    Boccia 18 mrt. 2023
  111. Bella Italia Village

    Lignano Masters Para Open

    Tafeltennis 15 mrt. 2023
  112. Klimop Pas-sage

    Tafeltennistoernooi

    Tafeltennis 14 mrt. 2023
  113. Zwembad Lago Kortrijk Weide

    Zwemmen: BOAS Games

    Zwemmen 12 mrt. 2023
  114. Sporthal OPZC Rekem

    Zaalvoetbal 2022-2023 - Limburg speeldag 4

    Voetbal 9 mrt. 2023
  115. Sporthal De Kluize

    Badmintontoernooi

    Badminton 9 mrt. 2023
  116. Àrea d'Esports · Palau d'Esports i Congressos

    Costa Brava Spanish Para Open

    Tafeltennis 9 mrt. 2023
  117. Stedelijk Zwembad Geel

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 5 mrt. 2023
  118. Edu-Sport

    Torbal competitiedag 7

    Torbal 4 mrt. 2023
  119. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 3

    Powerchair Hockey en H-hockey 1 mrt. 2023
  120. sporthal PZ Sint-Jan Baptist Zelzate

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 4

    Voetbal 1 mrt. 2023
  121. Polideportivo Rafael Del Pino

    Spanish Para Badminton International Toledo 2023

    Badminton 1 mrt. 2023
  122. Vliegveld Malle-Zoersel

    Wielrennen veldritcriterium

    Wielrennen 26 feb. 2023
  123. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 5

    Goalbal 26 feb. 2023
  124. Aranalde Sport Center

    Spanish Para Badminton International Vitoria

    Badminton 20 feb. 2023
  125. Sporthal recreatiepark 'De Ster'

    Wielrennen veldritcriterium

    Wielrennen 18 feb. 2023
  126. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown competitiedag 5

    Showdown 18 feb. 2023
  127. Z.ORG

    Zaalvoetbal 2022-2023 - Vlaams-Brabant - speeldag 3

    Voetbal 16 feb. 2023
  128. Zwembad Strop

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 12 feb. 2023
  129. De Lilse Bergen

    Wielrennen Belgisch Kampioenschap G-veldrijden

    Wielrennen 12 feb. 2023
  130. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 1 (dames)

    Torbal 12 feb. 2023
  131. Sportcentrum De Witte Molen

    Goalbal competitiedag 4

    Goalbal 12 feb. 2023
  132. Sport Vlaanderen Gent

    Boccia Vlaams Kamp. Individueel

    Boccia 11 feb. 2023
  133. Sporthal PZ Asster

    Zaalvoetbal 2022-2023 - Limburg speeldag 3

    Voetbal 8 feb. 2023
  134. Hall des sports du Champ de la Lune

    Torbal competitiedag 6

    Torbal 5 feb. 2023
  135. Sportcomplex Vijfsprong

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 29 jan. 2023
  136. Sporthal Vrije Basisschool

    Goalbal competitiedag 3

    Goalbal 28 jan. 2023
  137. Zaal 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 4

    Showdown 21 jan. 2023
  138. Parochiecentrum Heide

    Wielrennen Heicross Kalmthout

    Wielrennen 21 jan. 2023
  139. Zorggroep Sint-Kamillus Bierbeek

    Zaalvoetbal 2022-2023 - Vlaams-Brabant - speeldag 2

    Voetbal 19 jan. 2023
  140. Sporthal Ter Wallen

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 3

    Voetbal 17 jan. 2023
  141. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal competitiedag 5

    Torbal 15 jan. 2023
  142. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 4

    Torbal 7 jan. 2023
  143. Purasana

    Wielrennen veldritcriterium

    Wielrennen 7 jan. 2023
  144. Basisschool ’t Blokje

    Wielrennen veldritcriterium

    Wielrennen 30 dec. 2022
  145. Cafetaria Manege Kattevennen

    Wielrennen veldrit Genk

    Wielrennen 26 dec. 2022
  146. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 3

    Torbal 18 dec. 2022
  147. Campus Russelberg - sporthal

    Wielrennen veldrit Tessenderlo

    Wielrennen 11 dec. 2022
  148. Edu-Sport

    Goalbal competitiedag 2

    Goalbal 11 dec. 2022
  149. Jeugdcentrum Waregem Vzw

    Powerchair hockey competitiedag 1

    Powerchair Hockey en H-hockey 10 dec. 2022
  150. Sporthal OPZC Rekem

    Zaalvoetbal 2022-2023 - Limburg speeldag 2

    Voetbal 8 dec. 2022
  151. Sporthal Ommegang

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 2

    Voetbal 6 dec. 2022
  152. Zwembad Strop

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 4 dec. 2022
  153. Zaal 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 3

    Showdown 3 dec. 2022
  154. Recreatiedomein de Mosten

    Wielrennen Mostencross Meer

    Wielrennen 3 dec. 2022
  155. Tafeltennisclub Merelbeke

    Tafeltennistoernooi

    Tafeltennis 22 nov. 2022
  156. Stedelijk zwembad ‘t Zeepaardje

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 20 nov. 2022
  157. Stedelijk zwembad Sinbad

    Zwemmen 13e Memorial Inge Cool

    Zwemmen 20 nov. 2022
  158. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium

    Wielrennen 20 nov. 2022
  159. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 20 nov. 2022
  160. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 2

    Showdown 19 nov. 2022
  161. De Dreef

    Wielrennen Kasteelcross Vorselaar

    Wielrennen 13 nov. 2022
  162. Stedelijke Sporthal Runkst

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 12 nov. 2022
  163. Sint-Annazwembad

    Wielrennen Kampioenschap van Vlaanderen G-veldrijden

    Wielrennen 11 nov. 2022
  164. Zwembad de Fleurus

    Zwemmen meeting

    Zwemmen 6 nov. 2022
  165. Wereldkampioenschap G-badminton

    Badminton 1 nov. 2022
  166. Zwembad Ternat

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 23 okt. 2022
  167. Sport Vlaanderen Brugge

    Goalbal competitiedag 1

    Goalbal 23 okt. 2022
  168. Vélodrome de Saint-Quentin-en-Yvelines

    Wereldkampioenschap G-baanwielrennen

    Wielrennen 20 okt. 2022
  169. Zorggroep Sint-Kamillus Bierbeek

    Zaalvoetbal 2022-2023 - Vlaams-Brabant - speeldag 1

    Voetbal 18 okt. 2022
  170. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown competitiedag 1

    Showdown 15 okt. 2022
  171. Sporthal PZ Sint-Jozef

    Zaalvoetbal 2022-2023 - Limburg speeldag 1

    Voetbal 13 okt. 2022
  172. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 1

    Powerchair Hockey en H-hockey 12 okt. 2022
  173. Sporthal Kouter

    Netbal-volleybaltoernooi

    Volleybal 11 okt. 2022
  174. SK Nossegem

    Wielrennen Patattencross

    Wielrennen 8 okt. 2022
  175. Sportarena Tolhuis

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 1

    Voetbal 4 okt. 2022
  176. Tent Sven Nys Cycling center

    Wielrennen G-Cross Baal

    Wielrennen 2 okt. 2022
  177. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 1 okt. 2022
  178. Feestzaal 'De Verrekijker'

    Open Kampioenschap van Vlaanderen

    Wielrennen 18 sep. 2022
  179. Start- en aankomstplaats wielerwedstrijd Jos De Vroe

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 17 sep. 2022
  180. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 11 sep. 2022
  181. Noorderhart Revalidatie & MS

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 4 sep. 2022
  182. Café Belle Vue

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 14 aug. 2022
  183. Wielrennen Putte

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 31 jul. 2022
  184. Wielrennen Herentals

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 28 jul. 2022
  185. Gemeentehuis Zedelgem

    Wielrennen Belgisch Kampioenschap tijdrijden

    Wielrennen 17 jul. 2022
  186. Winkel Sportmaat

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 15 jul. 2022
  187. Sint-Jozefinstituut Kontich

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 10 jul. 2022
  188. Povoa de Varzim

    World Cup Boccia

    Boccia 4 jul. 2022
  189. Nordex Arendonk

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 3 jul. 2022
  190. Gemeenschapscentrum

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 24 jun. 2022
  191. Parochiaal Centrum

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 19 jun. 2022
  192. Cafe Christiane

    Wielrennen Belgisch Kamp. weg

    Wielrennen 18 jun. 2022
  193. Feesttent wielerwedstrijd Ruiselede

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 12 jun. 2022
  194. Start- en aankomstzone wielerwedstrijd Oosterlo-Geel

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 11 jun. 2022
  195. Zwembad 'De Treffer'

    Zwemmen criterium 8

    Zwemmen 5 jun. 2022
  196. Sporthal Hertblock

    Badminton Belgisch Kampioenschap

    Badminton 4 jun. 2022
  197. Sporthal De Rode Loop

    Powerchair hockey competitiedag 3

    Powerchair Hockey en H-hockey 28 mei 2022
  198. Zaal De Boare

    Wielrennen ParaPanne Cycling Days

    Wielrennen 26 mei 2022
  199. Gemeentelijke sporthal Lille

    Tafeltennis Belgisch Kampioenschap

    Tafeltennis 15 mei 2022
  200. Zwembad de Wezenberg

    Zwemmen Belgisch Kampioenschap

    Zwemmen 15 mei 2022
  201. Koninklijke Heibos SV

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 14 mei 2022
  202. Sporthal Ogierlande

    Boccia Belgisch Kamp. Team & Pair

    Boccia 14 mei 2022
  203. Elzach

    UCI Wereldbeker G-wielrennen Elzach

    Wielrennen 12 mei 2022
  204. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 4

    Powerchair Hockey en H-hockey 11 mei 2022
  205. Tri Lilije Hall

    ITTF Slovenia Para Open 2022

    Tafeltennis 11 mei 2022
  206. Zwembad Lago Kortrijk Weide

    Zwemmen: BOAS Games

    Zwemmen 8 mei 2022
  207. Basketbal Beker van België

    Basketbal 7 mei 2022
  208. Vayamundo Oostende

    UCI Wereldbeker G-wielrennen Oostende

    Wielrennen 5 mei 2022
  209. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal Beker van België

    Torbal 1 mei 2022
  210. Zaal Boonwijt

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 2

    Wielrennen 24 apr. 2022
  211. Sporthal De Rode Loop

    Boccia Belgisch Kamp. Individueel

    Boccia 23 apr. 2022
  212. Circuit Zolder

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 1

    Wielrennen 10 apr. 2022
  213. Sportoase Leuven

    Zwemmen criterium 7

    Zwemmen 3 apr. 2022
  214. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 11

    Goalbal 3 apr. 2022
  215. Dagcentrum Sint-Niklaas

    Showdown competitiedag 8

    Showdown 2 apr. 2022
  216. Sporthal De Kluize

    Badmintontoernooi

    Badminton 31 mrt. 2022
  217. Sport Vlaanderen Brugge

    Goalbal competitiedag 10

    Goalbal 27 mrt. 2022
  218. Sporthal Ogierlande

    Powerchair hockey competitiedag 2

    Powerchair Hockey en H-hockey 26 mrt. 2022
  219. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 3

    Powerchair Hockey en H-hockey 23 mrt. 2022
  220. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 9

    Goalbal 20 mrt. 2022
  221. Edu-Sport

    Goalbal competitiedag 8

    Goalbal 13 mrt. 2022
  222. Edu-Sport

    Torbal competitiedag 8

    Torbal 12 mrt. 2022
  223. Stedelijk Zwembad Geel

    Zwemmen criterium 6

    Zwemmen 6 mrt. 2022
  224. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 7

    Showdown 5 mrt. 2022
  225. Sport Vlaanderen Brasschaat

    Boccia Vlaams Kamp. Team & Pair

    Boccia 5 mrt. 2022
  226. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 7

    Goalbal 26 feb. 2022
  227. Vliegveld Malle-Zoersel

    Wielrennen veldritcriterium 10

    Wielrennen 20 feb. 2022
  228. Hall des sports du Champ de la Lune

    Torbal competitiedag 7

    Torbal 20 feb. 2022
  229. Wielrennen veldritcriterium 9

    Wielrennen 19 feb. 2022
  230. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 2 (dames)

    Torbal 12 feb. 2022
  231. Sport Vlaanderen Gent

    Boccia Vlaams Kamp. Individueel

    Boccia 12 feb. 2022
  232. Sportcentrum De Witte Molen

    Goalbal competitiedag 6

    Goalbal 12 feb. 2022
  233. Sportcentrum De Bemvoort

    Torbal competitiedag 6

    Torbal 6 feb. 2022
  234. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 6

    Showdown 5 feb. 2022
  235. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal competitiedag 1 (dames)

    Torbal 30 jan. 2022
  236. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 5

    Goalbal 30 jan. 2022
  237. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown competitiedag 5

    Showdown 22 jan. 2022
  238. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal competitiedag 5

    Torbal 15 jan. 2022
  239. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 4

    Torbal 8 jan. 2022
  240. Purasana

    Wielrennen Belgisch Kampioenschap G-veldrijden

    Wielrennen 4 jan. 2022
  241. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 3

    Torbal 19 dec. 2021
  242. Sporthal De Rode Loop

    Boccia Belgisch Kamp. Individueel

    Boccia 18 dec. 2021
  243. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 4

    Goalbal 12 dec. 2021
  244. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 4

    Showdown 4 dec. 2021
  245. Tafeltennisclub Merelbeke

    Tafeltennistoernooi

    Tafeltennis 23 nov. 2021
  246. Palacio de Los deportes de Sevilla

    Europees kampioenschap boccia

    Boccia 22 nov. 2021
  247. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium 5

    Wielrennen 21 nov. 2021
  248. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 21 nov. 2021
  249. Sporthal Vrije Basisschool

    Goalbal competitiedag 3

    Goalbal 21 nov. 2021
  250. Zaal 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 3

    Showdown 13 nov. 2021
  251. Militaire basis

    Wielrennen veldritcriterium 4

    Wielrennen 13 nov. 2021
  252. Gemeentelijke sporthal Lille

    Tafeltennis Vlaams Kampioenschap

    Tafeltennis 7 nov. 2021
  253. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown competitiedag 2

    Showdown 31 okt. 2021
  254. SK Nossegem

    Wielrennen veldritcriterium 3

    Wielrennen 30 okt. 2021
  255. Stedelijke Sporthal Runkst

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 30 okt. 2021
  256. Zwembad Ternat

    Zwemmen criterium 2

    Zwemmen 24 okt. 2021
  257. Sport Vlaanderen Brugge

    Goalbal competitiedag 2

    Goalbal 24 okt. 2021
  258. TC Thuin

    Tennis Belgisch Kampioenschap

    Tennis 16 okt. 2021
  259. Sportcentrum De Bemvoort

    Goalbal competitiedag 1

    Goalbal 10 okt. 2021
  260. Clublokaal Kontich

    Wielrennen veldrit Kontich

    Wielrennen 9 okt. 2021
  261. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 2 okt. 2021
  262. Sporthal Den Oosthoek

    Wielrennen ParaPanne Cycling Days

    Wielrennen 2 okt. 2021
  263. Domein Grasduinen

    Wielrennen veldritcriterium 1

    Wielrennen 25 sep. 2021
  264. Sint-Niklaaskerk, Westkapelle

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 6

    Wielrennen 19 sep. 2021
  265. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 1

    Showdown 18 sep. 2021
  266. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 5

    Wielrennen 12 sep. 2021
  267. start-aankomstzone wielerwedstrijd Lichtervelde

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 4

    Wielrennen 29 aug. 2021
  268. Café Belle Vue

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 3

    Wielrennen 8 aug. 2021
  269. Start- en aankomstzone wielerwedstrijd Oosterlo-Geel

    Wielrennen wegcriterium 7

    Wielrennen 24 jul. 2021
  270. Winkel Sportmaat

    Wielrennen wegcriterium 5

    Wielrennen 16 jul. 2021
  271. Sint-Jozefinstituut Kontich

    Wielrennen wegcriterium 4

    Wielrennen 11 jul. 2021
  272. Autodromo do Estoril

    Wereldkampioenschap G-wielrennen

    Wielrennen 9 jun. 2021
  273. Mouratoglou Tennis Academy

    French Riviera Open Wheelchair Tennis - ITF Super Series

    Tennis 8 jun. 2021
  274. Funchal Swimming Pool Complex

    Europees kampioenschap G-zwemmen

    Zwemmen 16 mei 2021
  275. Swiss Paraplegic Centre

    IPC Grand Prix G-atletiek

    Atletiek 14 mei 2021
  276. Vayamundo Oostende

    UCI World Cup G-wielrennen in Oostende

    Wielrennen 6 mei 2021
  277. Zwemmen Race@club

    Zwemmen 19 apr. 2021
  278. Don Bosco

    Wielrennen Start-box Cyclocross Hechtel

    Wielrennen 17 okt. 2020
  279. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 3 okt. 2020
  280. Evenementenhal De Dreef

    Wielrennen GP Heylen vastgoed G-SPORT

    Wielrennen 19 sep. 2020
  281. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 6

    Wielrennen 13 sep. 2020
  282. Zorggroep Sint-Kamillus Bierbeek

    Zaalvoetbal Vlaams-Brabant/Antwerpen speeldag 6

    Voetbal 10 mrt. 2020
  283. Sport Vlaanderen Brasschaat

    Boccia Vlaams Kamp. Team & Pair

    Boccia 7 mrt. 2020
  284. Sporthal Vrije Basisschool

    Showdown Internationaal toernooi

    Showdown 7 mrt. 2020
  285. Sporthal OPZC Rekem

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 7

    Voetbal 5 mrt. 2020
  286. Sporthal De Zeven

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 29 feb. 2020
  287. Vliegveld Malle-Zoersel

    Wielrennen veldritcriterium 8

    Wielrennen 23 feb. 2020
  288. Edu-Sport

    Torbal competitiedag 7

    Torbal 22 feb. 2020
  289. Militaire basis

    Wielrennen veldritcriterium 7

    Wielrennen 22 feb. 2020
  290. Klimop Pas-sage

    Tafeltennistornooi

    Tafeltennis 20 feb. 2020
  291. Stedelijk zwembad Sinbad

    Zwemmen meeting 3: 12e Memorial Inge Cool

    Zwemmen 16 feb. 2020
  292. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 15 feb. 2020
  293. Sportcentrum De Witte Molen

    Goalbal competitiedag 7

    Goalbal 15 feb. 2020
  294. Don Bosco

    Wielrennen veldritcriterium 6

    Wielrennen 15 feb. 2020
  295. Sport Vlaanderen Gent

    Boccia Vlaams Kamp. Individueel

    Boccia 15 feb. 2020
  296. Sportcentrum De Bemvoort

    Torbal competitiedag 6

    Torbal 9 feb. 2020
  297. Sporthal PZ Asster

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 6

    Voetbal 6 feb. 2020
  298. Sporthal De Kluize

    Badmintontornooi

    Badminton 30 jan. 2020
  299. Sportcomplex Vijfsprong

    Zwemmen criterium 5

    Zwemmen 26 jan. 2020
  300. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Goalbal competitiedag 6

    Goalbal 25 jan. 2020
  301. Sporthal Den Aks

    Boccia Memorial Kenneth Verwimp

    Boccia 25 jan. 2020
  302. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 2

    Powerchair Hockey en H-hockey 22 jan. 2020
  303. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 5

    Goalbal 19 jan. 2020
  304. Recreatiedomein de Mosten

    Wielrennen veldritcriterium 5

    Wielrennen 18 jan. 2020
  305. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 5

    Torbal 11 jan. 2020
  306. Purasana

    Wielrennen veldritcriterium 4

    Wielrennen 4 jan. 2020
  307. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 5

    Showdown 21 dec. 2019
  308. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 15 dec. 2019
  309. Sportcentrum De Witte Molen

    Goalbal competitiedag 4

    Goalbal 15 dec. 2019
  310. Campus Russelberg - sporthal

    Wielrennen Belgisch Kamp. veldrijden

    Wielrennen 15 dec. 2019
  311. Jeugdcentrum Waregem Vzw

    Powerchair hockey competitiedag 2

    Powerchair Hockey en H-hockey 14 dec. 2019
  312. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 4

    Torbal 7 dec. 2019
  313. Wielrennen veldritcriterium 3

    Wielrennen 7 dec. 2019
  314. D'Store Soccerarena

    Indoor Soccer Festival

    Voetbal 5 dec. 2019
  315. Zwembad Strop

    Zwemmen criterium 4

    Zwemmen 1 dec. 2019
  316. 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 4

    Showdown 1 dec. 2019
  317. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 3

    Goalbal 1 dec. 2019
  318. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal competitiedag 3

    Torbal 24 nov. 2019
  319. Tafeltennisclub Merelbeke

    Tafeltennistornooi

    Tafeltennis 19 nov. 2019
  320. USTA Nationala Campus Lake Nona Orlando

    Masters rolstoeltennis

    Tennis 19 nov. 2019
  321. Stedelijk zwembad ‘t Zeepaardje

    Zwemmen criterium 3

    Zwemmen 17 nov. 2019
  322. Sportcentrum De Bemvoort

    Goalbal competitiedag 2

    Goalbal 17 nov. 2019
  323. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 17 nov. 2019
  324. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium 2

    Wielrennen 17 nov. 2019
  325. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 3

    Showdown 16 nov. 2019
  326. Sporthal PZ Sint-Jozef

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 5

    Voetbal 14 nov. 2019
  327. Zorggroep Sint-Kamillus Bierbeek

    Zaalvoetbal Vlaams-Brabant en Antwerpen speeldag 5

    Voetbal 12 nov. 2019
  328. Stedelijke Sporthal Runkst

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 10 nov. 2019
  329. Zwembad de Fleurus

    Zwemmen meeting 2

    Zwemmen 10 nov. 2019
  330. Sporthal Ter Wallen

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 4

    Voetbal 7 nov. 2019
  331. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 1

    Powerchair Hockey en H-hockey 6 nov. 2019
  332. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 2

    Showdown 2 nov. 2019
  333. World Open Boccia - Povoa de Varzim

    Boccia 30 okt. 2019
  334. Zwembad Ternat

    Zwemmen criterium 2

    Zwemmen 27 okt. 2019
  335. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 1

    Goalbal 27 okt. 2019
  336. Sporthal De Warande

    Boccia speeldag 1

    Boccia 23 okt. 2019
  337. Sporthal Ogierlande

    Powerchairhockey competitiedag 1

    Powerchair Hockey en H-hockey 19 okt. 2019
  338. Piscine d'Outremeuse

    Zwemmen meeting 1

    Zwemmen 13 okt. 2019
  339. SK Nossegem

    Wielrennen veldritcriterium 1

    Wielrennen 12 okt. 2019
  340. Asster

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 4

    Voetbal 8 okt. 2019
  341. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 5 okt. 2019
  342. 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 1

    Showdown 29 sep. 2019
  343. Basisschool De Stapsteen

    Wielrennen open Kamp. van Vlaanderen 10

    Wielrennen 22 sep. 2019
  344. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown voorcompetitie

    Showdown 21 sep. 2019
  345. Helsingborg Arena

    Europees kampioenschap tafeltennis

    Tafeltennis 16 sep. 2019
  346. Sporthal Torhout

    Tafeltennis 11de Ereprijs Sport Vlaanderen G-tafeltennis

    Tafeltennis 15 sep. 2019
  347. 't Broodjesateljee

    Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Mol

    Wielrennen 15 sep. 2019
  348. Sport Vlaanderen centrum Netepark

    I Like To Move It

    Wandelen Volleybal Voetbal Tafeltennis Badminton 2 sep. 2019
  349. Zwem- & recreatiebad Hoge Blekker

    Zwemmen criterium 1

    Zwemmen 31 aug. 2019
  350. Wielrennen Pidpa wegcriterium Putte

    Wielrennen 4 aug. 2019
  351. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Herentals

    Wielrennen 1 aug. 2019
  352. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Balen

    Wielrennen 26 jul. 2019
  353. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Geel

    Wielrennen 19 jul. 2019
  354. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kasterlee

    Wielrennen 13 jul. 2019
  355. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kontich

    Wielrennen 7 jul. 2019
  356. Parantee-Psylos zwemcriterium Leuven

    Zwemmen 23 jun. 2019
  357. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Schellebelle

    Wielrennen 22 jun. 2019
  358. G-wegcriterium Bavegem

    Wielrennen 16 jun. 2019
  359. Parantee-Psylos zwemcriterium Waregem

    Zwemmen 9 jun. 2019
  360. BK Tijdrijden Open Kampioenschap van Vlaanderen - Zedelgem

    Wielrennen 2 jun. 2019
  361. BK Boccia team & pair

    Boccia 25 mei 2019
  362. BK team & pair

    Boccia 25 mei 2019
  363. BK Wegwielrennen Open Kampioenschap van Vlaanderen - Melle

    Wielrennen 25 mei 2019
  364. Competitie Hollebeke

    Wielrennen 19 mei 2019
  365. Superleague Merksem

    Powerchair Hockey en H-hockey 18 mei 2019
  366. Recreatieve Competitie ViGe Mol

    Showdown 18 mei 2019
  367. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Brasschaat

    Wielrennen 12 mei 2019
  368. Belgisch kampioenschap - Parantee-Psylos zwemcriterium Antwerpen

    Zwemmen 12 mei 2019
  369. Wielrennen Pidpa wegcriterium Arendonk

    Wielrennen 5 mei 2019
  370. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Dendermonde

    Wielrennen 5 mei 2019
  371. Beker van België

    Torbal 5 mei 2019
  372. Parantee-Psylos zwemcriterium Sint-Niklaas

    Zwemmen 28 apr. 2019
  373. BK Boccia individueel

    Boccia 27 apr. 2019
  374. Belgisch kampioenschap Jette