Ga naar hoofdinhoud

Nieuws en resultaten

Sport

Nieuws

Laurens Devos verlengt wereldtitel G-tafeltennis!
Nieuws Topsport
11 nov. 2022 Tafeltennis
Van Acker pakt brons, Devos speelt morgen voor wereldtitel
Nieuws Topsport
10 nov. 2022 Tafeltennis
Traject ledenwerving - voor jouw club?
Oproep Voor clubs Over clubs Gezocht/gevraagd Community
20 okt. 2022 Atletiek Badminton Basketbal Tai Chi Aquafitness Sherborne Boksen Keusporten Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen
Terugblik op geslaagd wielerseizoen 2022: bijna 100 deelnemers over alle wedstrijden heen
Nieuws Oproep Gezocht/gevraagd Community
4 okt. 2022 Wielrennen
123 Inclusie - Iedereen erbij
Nieuws Opinie Integratiebeleid Community
15 sep. 2022
Welkom Silke en Ksenija!
Nieuws
6 sep. 2022
Maand van de sportclub: doe mee!
Voor clubs
26 aug. 2022
Legalisering van lokale tombola's
Voor clubs
25 aug. 2022
Tim Celen is wereldkampioen tijdrijden!
Topsport
11 aug. 2022 Wielrennen
G-sport Vlaanderen speelt met nieuw logo in op evolutie van G-sport in Vlaanderen
Nieuws
29 jun. 2022 Sherborne Boksen Keusporten Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
EK G-wielrennen: deze acht renners trekken op titeljacht!
Nieuws Topsport
23 mei 2022 Wielrennen
Groen licht voor G-sport Vlaanderen!
Nieuws
22 apr. 2022 Sherborne Boksen Keusporten Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Jonge G-sporters
Nieuws
7 mrt. 2022 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Gezond sporten is...
22 dec. 2021
Welkom Adkra Adventure & Sport
Over clubs
26 nov. 2021
Bedankt voor alles, Kenny!
25 nov. 2021 Hockey Boccia
Nieuwe sportseizoen op gang geschoten
12 nov. 2021 Wielrennen Torbal Goalbal Zwemmen Showdown
Huldiging toppers van Tokyo 2020
Nieuws Topsport
6 okt. 2021 Atletiek Wielrennen Tafeltennis Tennis Boccia Goalbal Paardrijden
G-sporter wordt trainer B wielrennen (en veel meer)
Voor trainers
5 okt. 2021 Wielrennen
Move it! XL: eindelijk terug samen sporten
1 okt. 2021 Tennis Badminton Wandelen Wielrennen
VACATURE: trainer(s) G-voetbal
Vacature
20 aug. 2021 Voetbal
Staar jij mee naar de Paralympiërs in Tokyo?
Nieuws Topsport Paralympische Spelen
19 aug. 2021
Scoor SupPORT
Voor clubs
22 jul. 2021
Welkom aan de (nieuwe) leden van ons competitiemanagement
16 jul. 2021 Boccia Goalbal Torbal Hockey Showdown Tafeltennis Wielrennen Zwemmen
Belgian Bulls trekken met deze spelers als one team naar Tokyo
Topsport Paralympische Spelen
13 jul. 2021 Goalbal
Zes Vlaamse G-renners en rolstoeltennisser Jef Vandorpe nemen deel aan Paralympische Spelen
Topsport Paralympische Spelen
18 jun. 2021 Wielrennen Tennis
Fusie Parantee-Psylos en G-sport Vlaanderen: op naar 1 sterke G-sportorganisatie
Nieuws
4 jun. 2021 Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Versoepelingen zorgen voor optimisme
Nieuws
3 jun. 2021 Atletiek Showdown Wielrennen
Meer mobiele vrijheid met Goed
Partner
27 mei 2021
Herlaad jouw (G-)sportclub
Voor clubs
23 apr. 2021
Opleidingen API
23 mrt. 2021
Parantee-Psylos in tijden van corona
Voor clubs Over clubs
23 mrt. 2021
Verkiezingen van het competitiemanagement
22 mrt. 2021 Boccia Goalbal Torbal Hockey Showdown Tafeltennis Wielrennen Zwemmen
Digitaal sportaanbod gaat tweede maand in
Voor clubs Over clubs
25 feb. 2021
Peter Genyn op stage in Valencia: “Focus ligt 100% op Tokyo”
Topsport Paralympische Spelen
10 feb. 2021 Atletiek
Clubs delen ervaringen op nieuwjaarstrefmomenten
Voor clubs Over clubs
4 feb. 2021
Online sporten (én nababbelen) met de Watertrappers
Over clubs
2 feb. 2021 Zwemmen Fitness Wandelen
Teams bijeenkomst van ViGe Waasland
Interview Over clubs
1 feb. 2021 Goalbal Torbal Showdown
Aanvraag Belgisch kampioenschap of Beker van België in 2021
22 jan. 2021 Golf Torbal Goalbal Karate Tennis Paardrijden Tafeltennis Boogschieten Badminton
Update basispolis (sport)verzekering
Voor clubs
21 jan. 2021
Strava-club als overbrugging naar zomerseizoen
Interview Over clubs
19 jan. 2021 Wielrennen
Corona SupPORT-oproep
Oproep Voor clubs
11 dec. 2020
Parantee-Psylos en G-sport Vlaanderen fusioneren!
Nieuws
24 nov. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Integratie G-Sport Pajottenland is een feit: ‘Zorg voor meerwaarde op veel vlakken'
Interview Voor clubs Integratiebeleid Over clubs
16 nov. 2020 Dansen Voetbal Badminton Atletiek
Een (nieuw) clublogo in zeven stappen
Voor clubs Over clubs
22 okt. 2020
Nisha en Rick in Kapitein Zeppos Park
Interview Het verhaal van
9 okt. 2020
Sporters doen rekoefeningein
Over clubs
22 sep. 2020
Start wielerwedstrijd
14 sep. 2020 Wielrennen
Vige Antwerpen in actie
Voor clubs
7 sep. 2020 Showdown Torbal
Kleurcodes
Nieuws
26 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Rolstoelatleet
Integratiebeleid
24 aug. 2020 Atletiek
Clubfoto van Dansprovant
Over clubs
20 aug. 2020 Dansen
G sport en revalidatie
Nieuws Oproep Voor clubs
14 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Peter Genyn spurt
Nieuws Topsport
9 aug. 2020 Atletiek
Voorbeeld van clubzoeker op website
Voor clubs
22 jul. 2020
Scheidsrechters goalbal
Interview
26 jun. 2020 Goalbal Torbal
G-korfbal
Integratiebeleid
25 jun. 2020 Korfbal
Affiche 'ook buiten non-stop voor G-sport'
Nieuws
25 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Sporters in actie buiten
Voor clubs
23 jun. 2020
Sporters tijdens 'ook buiten non-stop voor G-sport'
Nieuws Oproep Community
23 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Showdown
Over clubs
16 jun. 2020 Showdown
Foto van boccia
Vacature
8 jun. 2020 Boccia
You Never Run Alone
Nieuws
18 mei 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Trefdag
Voor clubs
26 mrt. 2020
Ook thuis non-stop voor G-sport
Nieuws Oproep Voor clubs Integratiebeleid Gezocht/gevraagd
20 mrt. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Florian Van Acker
Nieuws Topsport
7 mrt. 2020 Tafeltennis
Blind(sports)date Brugge
5 mrt. 2020 Torbal Showdown Klimmen Boogschieten Atletiek Judo Goalbal
Road to Tokyo
Nieuws Topsport Paralympische Spelen
26 feb. 2020
Iserbyt huldigt winnaar G-veldrijden
25 feb. 2020 Wielrennen
Sporters bij club Goedleven
Over clubs
7 feb. 2020 Dansen
Tandem baanwielrennen in actie
Nieuws Topsport
3 feb. 2020 Wielrennen
Griet Hoet en Anneleen Monsieur op podium
Nieuws Topsport
1 feb. 2020 Wielrennen
Griet Hoet en Anneleen Monsieur in actie
Nieuws Opinie Het verhaal van
6 jan. 2020 Atletiek
Jako en Parantee-Psylos verlengen samenwerking
Nieuws Voor clubs
18 dec. 2019 Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Veel tafeltennissers in Oosterzele
19 nov. 2019 Tafeltennis
G-atleten zijn klaar voor luik twee van WK Para-atletiek
Nieuws Topsport
11 nov. 2019 Atletiek
Word jij onze docent?
Oproep
6 nov. 2019
Francis in actie
Nieuws Topsport
31 okt. 2019 Boccia
Jeugdsportfeest met rolstoelstunts en topsporter
22 okt. 2019 Boccia Tennis Atletiek Jiu-Jitsu Yoga Handbal Voetbal
EK Goalbal – Belgen spelen kwartfinales
Topsport
10 okt. 2019 Goalbal
Internationale zwemstage BOAS
Over clubs
8 okt. 2019 Zwemmen
Welkom Factor G!
Over clubs
30 sep. 2019 Omnisport Basketbal
Parantee-Psylosclubs tijdens Europese week van de sport
Over clubs
30 sep. 2019 Ijshockey Basketbal
Devos, Despineux en Ledoux pakken brons in teamcompetitie
Nieuws Topsport
21 sep. 2019 Tafeltennis
Succesvol WK Para-cycling eindigt met dubbel gevoel
Nieuws Topsport
15 sep. 2019 Wielrennen
Welkom G-Sport Vorselaar!
26 apr. 2019 Voetbal Handbal Volleybal Basketbal
Geslaagde Move it! XS in Dommelhof
19 apr. 2019 Rugby Badminton

Resultaten

  1. Stedelijk zwembad Sinbad

    Zwemmen 13e Memorial Inge Cool

    Zwemmen 20 nov. 2022
  2. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium

    Wielrennen 20 nov. 2022
  3. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 20 nov. 2022
  4. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 2

    Showdown 19 nov. 2022
  5. De Dreef

    Wielrennen Kasteelcross Vorselaar

    Wielrennen 13 nov. 2022
  6. Stedelijke Sporthal Runkst

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 12 nov. 2022
  7. Sint-Annazwembad

    Wielrennen Kampioenschap van Vlaanderen G-veldrijden

    Wielrennen 11 nov. 2022
  8. Zwembad de Fleurus

    Zwemmen meeting

    Zwemmen 6 nov. 2022
  9. Wereldkampioenschap G-badminton

    Badminton 1 nov. 2022
  10. Zwembad Ternat

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 23 okt. 2022
  11. Sport Vlaanderen Brugge

    Goalbal competitiedag 1

    Goalbal 23 okt. 2022
  12. Vélodrome de Saint-Quentin-en-Yvelines

    Wereldkampioenschap G-baanwielrennen

    Wielrennen 20 okt. 2022
  13. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown competitiedag 1

    Showdown 15 okt. 2022
  14. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 1

    Hockey 12 okt. 2022
  15. Sporthal Kouter

    Netbal-volleybaltoernooi

    Volleybal 11 okt. 2022
  16. SK Nossegem

    Wielrennen Patattencross

    Wielrennen 8 okt. 2022
  17. Sportarena Tolhuis

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 1

    Voetbal 4 okt. 2022
  18. Tent Sven Nys Cycling center

    Wielrennen G-Cross Baal

    Wielrennen 2 okt. 2022
  19. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 1 okt. 2022
  20. Feestzaal 'De Verrekijker'

    Open Kampioenschap van Vlaanderen

    Wielrennen 18 sep. 2022
  21. Start- en aankomstplaats wielerwedstrijd Jos De Vroe

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 17 sep. 2022
  22. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 11 sep. 2022
  23. Noorderhart Revalidatie & MS

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 4 sep. 2022
  24. Café Belle Vue

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 14 aug. 2022
  25. Wielrennen Putte

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 31 jul. 2022
  26. Wielrennen Herentals

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 28 jul. 2022
  27. Gemeentehuis Zedelgem

    Wielrennen Belgisch Kampioenschap tijdrijden

    Wielrennen 17 jul. 2022
  28. Winkel Sportmaat

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 15 jul. 2022
  29. Sint-Jozefinstituut Kontich

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 10 jul. 2022
  30. Povoa de Varzim

    World Cup Boccia

    Boccia 4 jul. 2022
  31. Nordex Arendonk

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 3 jul. 2022
  32. Gemeenschapscentrum

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 24 jun. 2022
  33. Parochiaal Centrum

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 19 jun. 2022
  34. Cafe Christiane

    Wielrennen Belgisch Kamp. weg

    Wielrennen 18 jun. 2022
  35. Feesttent wielerwedstrijd Ruiselede

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 12 jun. 2022
  36. Start- en aankomstzone wielerwedstrijd Oosterlo-Geel

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 11 jun. 2022
  37. Zwembad 'De Treffer'

    Zwemmen criterium 8

    Zwemmen 5 jun. 2022
  38. Sporthal Hertblock

    Badminton Belgisch Kampioenschap

    Badminton 4 jun. 2022
  39. Sporthal De Rode Loop

    Powerchair hockey competitiedag 3

    Hockey 28 mei 2022
  40. Zaal De Boare

    Wielrennen ParaPanne Cycling Days

    Wielrennen 26 mei 2022
  41. Gemeentelijke sporthal Lille

    Tafeltennis Belgisch Kampioenschap

    Tafeltennis 15 mei 2022
  42. Zwembad de Wezenberg

    Zwemmen Belgisch Kampioenschap

    Zwemmen 15 mei 2022
  43. Koninklijke Heibos SV

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 14 mei 2022
  44. Sporthal Ogierlande

    Boccia Belgisch Kamp. Team & Pair

    Boccia 14 mei 2022
  45. Elzach

    UCI Wereldbeker G-wielrennen Elzach

    Wielrennen 12 mei 2022
  46. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 4

    Hockey 11 mei 2022
  47. Tri Lilije Hall

    ITTF Slovenia Para Open 2022

    Tafeltennis 11 mei 2022
  48. Zwembad Lago Kortrijk Weide

    Zwemmen: BOAS Games

    Zwemmen 8 mei 2022
  49. Basketbal Beker van België

    Basketbal 7 mei 2022
  50. Vayamundo Oostende

    UCI Wereldbeker G-wielrennen Oostende

    Wielrennen 5 mei 2022
  51. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal Beker van België

    Torbal 1 mei 2022
  52. Zaal Boonwijt

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 2

    Wielrennen 24 apr. 2022
  53. Sporthal De Rode Loop

    Boccia Belgisch Kamp. Individueel

    Boccia 23 apr. 2022
  54. Circuit Zolder

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 1

    Wielrennen 10 apr. 2022
  55. Sportoase Leuven

    Zwemmen criterium 7

    Zwemmen 3 apr. 2022
  56. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 11

    Goalbal 3 apr. 2022
  57. Dagcentrum Sint-Niklaas

    Showdown competitiedag 8

    Showdown 2 apr. 2022
  58. Sporthal De Kluize

    Badmintontoernooi

    Badminton 31 mrt. 2022
  59. Sport Vlaanderen Brugge

    Goalbal competitiedag 10

    Goalbal 27 mrt. 2022
  60. Sporthal Ogierlande

    Powerchair hockey competitiedag 2

    Hockey 26 mrt. 2022
  61. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 3

    Hockey 23 mrt. 2022
  62. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 9

    Goalbal 20 mrt. 2022
  63. Edu-Sport

    Goalbal competitiedag 8

    Goalbal 13 mrt. 2022
  64. Edu-Sport

    Torbal competitiedag 8

    Torbal 12 mrt. 2022
  65. Stedelijk Zwembad Geel

    Zwemmen criterium 6

    Zwemmen 6 mrt. 2022
  66. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 7

    Showdown 5 mrt. 2022
  67. Sport Vlaanderen Brasschaat

    Boccia Vlaams Kamp. Team & Pair

    Boccia 5 mrt. 2022
  68. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 7

    Goalbal 26 feb. 2022
  69. Vliegveld Malle-Zoersel

    Wielrennen veldritcriterium 10

    Wielrennen 20 feb. 2022
  70. Hall des sports du Champ de la Lune

    Torbal competitiedag 7

    Torbal 20 feb. 2022
  71. Wielrennen veldritcriterium 9

    Wielrennen 19 feb. 2022
  72. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 2 (dames)

    Torbal 12 feb. 2022
  73. Sport Vlaanderen Gent

    Boccia Vlaams Kamp. Individueel

    Boccia 12 feb. 2022
  74. Sportcentrum De Witte Molen

    Goalbal competitiedag 6

    Goalbal 12 feb. 2022
  75. Sportcentrum De Bemvoort

    Torbal competitiedag 6

    Torbal 6 feb. 2022
  76. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 6

    Showdown 5 feb. 2022
  77. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal competitiedag 1 (dames)

    Torbal 30 jan. 2022
  78. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 5

    Goalbal 30 jan. 2022
  79. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown competitiedag 5

    Showdown 22 jan. 2022
  80. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal competitiedag 5

    Torbal 15 jan. 2022
  81. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 4

    Torbal 8 jan. 2022
  82. Purasana

    Wielrennen Belgisch Kampioenschap G-veldrijden

    Wielrennen 4 jan. 2022
  83. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 3

    Torbal 19 dec. 2021
  84. Sporthal De Rode Loop

    Boccia Belgisch Kamp. Individueel

    Boccia 18 dec. 2021
  85. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 4

    Goalbal 12 dec. 2021
  86. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 4

    Showdown 4 dec. 2021
  87. Tafeltennisclub Merelbeke

    Tafeltennistoernooi

    Tafeltennis 23 nov. 2021
  88. Palacio de Los deportes de Sevilla

    Europees kampioenschap boccia

    Boccia 22 nov. 2021
  89. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium 5

    Wielrennen 21 nov. 2021
  90. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 21 nov. 2021
  91. Sporthal Vrije Basisschool

    Goalbal competitiedag 3

    Goalbal 21 nov. 2021
  92. Zaal 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 3

    Showdown 13 nov. 2021
  93. Militaire basis

    Wielrennen veldritcriterium 4

    Wielrennen 13 nov. 2021
  94. Gemeentelijke sporthal Lille

    Tafeltennis Vlaams Kampioenschap

    Tafeltennis 7 nov. 2021
  95. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown competitiedag 2

    Showdown 31 okt. 2021
  96. SK Nossegem

    Wielrennen veldritcriterium 3

    Wielrennen 30 okt. 2021
  97. Stedelijke Sporthal Runkst

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 30 okt. 2021
  98. Zwembad Ternat

    Zwemmen criterium 2

    Zwemmen 24 okt. 2021
  99. Sport Vlaanderen Brugge

    Goalbal competitiedag 2

    Goalbal 24 okt. 2021
  100. TC Thuin

    Tennis Belgisch Kampioenschap

    Tennis 16 okt. 2021
  101. Sportcentrum De Bemvoort

    Goalbal competitiedag 1

    Goalbal 10 okt. 2021
  102. Sporthal Sint Rita

    Wielrennen veldrit Kontich

    Wielrennen 9 okt. 2021
  103. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 2 okt. 2021
  104. Sporthal Den Oosthoek

    Wielrennen ParaPanne Cycling Days

    Wielrennen 2 okt. 2021
  105. Domein Grasduinen

    Wielrennen veldritcriterium 1

    Wielrennen 25 sep. 2021
  106. Sint-Niklaaskerk, Westkapelle

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 6

    Wielrennen 19 sep. 2021
  107. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 1

    Showdown 18 sep. 2021
  108. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 5

    Wielrennen 12 sep. 2021
  109. start-aankomstzone wielerwedstrijd Lichtervelde

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 4

    Wielrennen 29 aug. 2021
  110. Café Belle Vue

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 3

    Wielrennen 8 aug. 2021
  111. Start- en aankomstzone wielerwedstrijd Oosterlo-Geel

    Wielrennen wegcriterium 7

    Wielrennen 24 jul. 2021
  112. Winkel Sportmaat

    Wielrennen wegcriterium 5

    Wielrennen 16 jul. 2021
  113. Sint-Jozefinstituut Kontich

    Wielrennen wegcriterium 4

    Wielrennen 11 jul. 2021
  114. Autodromo do Estoril

    Wereldkampioenschap G-wielrennen

    Wielrennen 9 jun. 2021
  115. Mouratoglou Tennis Academy

    French Riviera Open Wheelchair Tennis - ITF Super Series

    Tennis 8 jun. 2021
  116. Funchal Swimming Pool Complex

    Europees kampioenschap G-zwemmen

    Zwemmen 16 mei 2021
  117. Swiss Paraplegic Centre

    IPC Grand Prix G-atletiek

    Atletiek 14 mei 2021
  118. Vayamundo Oostende

    UCI World Cup G-wielrennen in Oostende

    Wielrennen 6 mei 2021
  119. Sport Vlaanderen Centrum

    CPEDI*** Waregem

    Paardrijden 23 apr. 2021
  120. Zwemmen Race@club

    Zwemmen 19 apr. 2021
  121. Don Bosco

    Wielrennen Start-box Cyclocross Hechtel

    Wielrennen 17 okt. 2020
  122. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 3 okt. 2020
  123. Evenementenhal De Dreef

    Wielrennen GP Heylen vastgoed G-SPORT

    Wielrennen 19 sep. 2020
  124. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 6

    Wielrennen 13 sep. 2020
  125. Zorggroep Sint-Kamillus Bierbeek

    Zaalvoetbal Vlaams-Brabant/Antwerpen speeldag 6

    Voetbal 10 mrt. 2020
  126. Sport Vlaanderen Brasschaat

    Boccia Vlaams Kamp. Team & Pair

    Boccia 7 mrt. 2020
  127. Sporthal Vrije Basisschool

    Showdown Internationaal toernooi

    Showdown 7 mrt. 2020
  128. Sporthal OPZC Rekem

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 7

    Voetbal 5 mrt. 2020
  129. Sporthal De Zeven

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 29 feb. 2020
  130. Vliegveld Malle-Zoersel

    Wielrennen veldritcriterium 8

    Wielrennen 23 feb. 2020
  131. Edu-Sport

    Torbal competitiedag 7

    Torbal 22 feb. 2020
  132. Militaire basis

    Wielrennen veldritcriterium 7

    Wielrennen 22 feb. 2020
  133. Klimop Pas-sage

    Tafeltennistornooi

    Tafeltennis 20 feb. 2020
  134. Stedelijk zwembad Sinbad

    Zwemmen meeting 3: 12e Memorial Inge Cool

    Zwemmen 16 feb. 2020
  135. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 15 feb. 2020
  136. Sportcentrum De Witte Molen

    Goalbal competitiedag 7

    Goalbal 15 feb. 2020
  137. Don Bosco

    Wielrennen veldritcriterium 6

    Wielrennen 15 feb. 2020
  138. Sport Vlaanderen Gent

    Boccia Vlaams Kamp. Individueel

    Boccia 15 feb. 2020
  139. Sportcentrum De Bemvoort

    Torbal competitiedag 6

    Torbal 9 feb. 2020
  140. Sporthal PZ Asster

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 6

    Voetbal 6 feb. 2020
  141. Sporthal De Kluize

    Badmintontornooi

    Badminton 30 jan. 2020
  142. Sportcomplex Vijfsprong

    Zwemmen criterium 5

    Zwemmen 26 jan. 2020
  143. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Goalbal competitiedag 6

    Goalbal 25 jan. 2020
  144. Sporthal Den Aks

    Boccia Memorial Kenneth Verwimp

    Boccia 25 jan. 2020
  145. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 2

    Hockey 22 jan. 2020
  146. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 5

    Goalbal 19 jan. 2020
  147. Recreatiedomein de Mosten

    Wielrennen veldritcriterium 5

    Wielrennen 18 jan. 2020
  148. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 5

    Torbal 11 jan. 2020
  149. Purasana

    Wielrennen veldritcriterium 4

    Wielrennen 4 jan. 2020
  150. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 5

    Showdown 21 dec. 2019
  151. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 15 dec. 2019
  152. Sportcentrum De Witte Molen

    Goalbal competitiedag 4

    Goalbal 15 dec. 2019
  153. Campus Russelberg - sporthal

    Wielrennen Belgisch Kamp. veldrijden

    Wielrennen 15 dec. 2019
  154. Jeugdcentrum Waregem Vzw

    Powerchair hockey competitiedag 2

    Hockey 14 dec. 2019
  155. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 4

    Torbal 7 dec. 2019
  156. Wielrennen veldritcriterium 3

    Wielrennen 7 dec. 2019
  157. D'Store Soccerarena

    Indoor Soccer Festival

    Voetbal 5 dec. 2019
  158. Zwembad Strop

    Zwemmen criterium 4

    Zwemmen 1 dec. 2019
  159. 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 4

    Showdown 1 dec. 2019
  160. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 3

    Goalbal 1 dec. 2019
  161. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal competitiedag 3

    Torbal 24 nov. 2019
  162. Tafeltennisclub Merelbeke

    Tafeltennistornooi

    Tafeltennis 19 nov. 2019
  163. USTA Nationala Campus Lake Nona Orlando

    Masters rolstoeltennis

    Tennis 19 nov. 2019
  164. Stedelijk zwembad ‘t Zeepaardje

    Zwemmen criterium 3

    Zwemmen 17 nov. 2019
  165. Sportcentrum De Bemvoort

    Goalbal competitiedag 2

    Goalbal 17 nov. 2019
  166. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 17 nov. 2019
  167. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium 2

    Wielrennen 17 nov. 2019
  168. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 3

    Showdown 16 nov. 2019
  169. Sporthal PZ Sint-Jozef

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 5

    Voetbal 14 nov. 2019
  170. Zorggroep Sint-Kamillus Bierbeek

    Zaalvoetbal Vlaams-Brabant en Antwerpen speeldag 5

    Voetbal 12 nov. 2019
  171. Stedelijke Sporthal Runkst

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 10 nov. 2019
  172. Zwembad de Fleurus

    Zwemmen meeting 2

    Zwemmen 10 nov. 2019
  173. Sporthal Ter Wallen

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 4

    Voetbal 7 nov. 2019
  174. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 1

    Hockey 6 nov. 2019
  175. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 2

    Showdown 2 nov. 2019
  176. World Open Boccia - Povoa de Varzim

    Boccia 30 okt. 2019
  177. Zwembad Ternat

    Zwemmen criterium 2

    Zwemmen 27 okt. 2019
  178. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 1

    Goalbal 27 okt. 2019
  179. Sporthal De Warande

    Boccia speeldag 1

    Boccia 23 okt. 2019
  180. Sporthal Ogierlande

    Powerchairhockey competitiedag 1

    Hockey 19 okt. 2019
  181. Piscine d'Outremeuse

    Zwemmen meeting 1

    Zwemmen 13 okt. 2019
  182. SK Nossegem

    Wielrennen veldritcriterium 1

    Wielrennen 12 okt. 2019
  183. Asster

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 4

    Voetbal 8 okt. 2019
  184. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 5 okt. 2019
  185. 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 1

    Showdown 29 sep. 2019
  186. Basisschool De Stapsteen

    Wielrennen open Kamp. van Vlaanderen 10

    Wielrennen 22 sep. 2019
  187. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown voorcompetitie

    Showdown 21 sep. 2019
  188. Helsingborg Arena

    Europees kampioenschap tafeltennis

    Tafeltennis 16 sep. 2019
  189. Sporthal Torhout

    Tafeltennis 11de Ereprijs Sport Vlaanderen G-tafeltennis

    Tafeltennis 15 sep. 2019
  190. 't Broodjesateljee

    Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Mol

    Wielrennen 15 sep. 2019
  191. Sport Vlaanderen centrum Netepark

    I Like To Move It

    Wandelen Volleybal Voetbal Tafeltennis Badminton 2 sep. 2019
  192. Zwem- & recreatiebad Hoge Blekker

    Zwemmen criterium 1

    Zwemmen 31 aug. 2019
  193. Wielrennen Pidpa wegcriterium Putte

    Wielrennen 4 aug. 2019
  194. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Herentals

    Wielrennen 1 aug. 2019
  195. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Balen

    Wielrennen 26 jul. 2019
  196. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Geel

    Wielrennen 19 jul. 2019
  197. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kasterlee

    Wielrennen 13 jul. 2019
  198. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kontich

    Wielrennen 7 jul. 2019
  199. Parantee-Psylos zwemcriterium Leuven

    Zwemmen 23 jun. 2019
  200. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Schellebelle

    Wielrennen 22 jun. 2019
  201. G-wegcriterium Bavegem

    Wielrennen 16 jun. 2019
  202. Parantee-Psylos zwemcriterium Waregem

    Zwemmen 9 jun. 2019
  203. BK Tijdrijden Open Kampioenschap van Vlaanderen - Zedelgem

    Wielrennen 2 jun. 2019
  204. BK Boccia team & pair

    Boccia 25 mei 2019
  205. BK team & pair

    Boccia 25 mei 2019
  206. BK Wegwielrennen Open Kampioenschap van Vlaanderen - Melle

    Wielrennen 25 mei 2019
  207. Competitie Hollebeke

    Wielrennen 19 mei 2019
  208. Superleague Merksem

    Hockey 18 mei 2019
  209. Recreatieve Competitie ViGe Mol

    Showdown 18 mei 2019
  210. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Brasschaat

    Wielrennen 12 mei 2019
  211. Belgisch kampioenschap - Parantee-Psylos zwemcriterium Antwerpen

    Zwemmen 12 mei 2019
  212. Wielrennen Pidpa wegcriterium Arendonk

    Wielrennen 5 mei 2019
  213. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Dendermonde

    Wielrennen 5 mei 2019
  214. Beker van België

    Torbal 5 mei 2019
  215. Parantee-Psylos zwemcriterium Sint-Niklaas

    Zwemmen 28 apr. 2019
  216. BK Boccia individueel

    Boccia 27 apr. 2019
  217. Belgisch kampioenschap Jette

    Tafeltennis 27 apr. 2019
  218. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 24 apr. 2019
  219. Selectietijdrit Open Kampioenschap van Vlaanderen - Heusden-Zolder

    Wielrennen 20 apr. 2019
  220. Parantee-Psylos zwemcriterium Kortrijk

    Zwemmen 31 mrt. 2019
  221. VK individueel

    Boccia 23 mrt. 2019
  222. Competitie Sint-Kruis

    Torbal 23 mrt. 2019
  223. Play Off 1 & 3 - Brussel

    Goalbal 17 mrt. 2019
  224. Superleague Diepenbeek

    Hockey 16 mrt. 2019
  225. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 13 mrt. 2019
  226. Play Off 2 - Mol

    Goalbal 9 mrt. 2019
  227. Recreatieve Competitie - ViGe Waasland

    Showdown 9 mrt. 2019
  228. Parantee-Psylos zwemcriterium Geel (GEANNULEERD)

    Zwemmen 3 mrt. 2019
  229. VK team & pair

    Boccia 2 mrt. 2019
  230. Recreatief toernooi - TTC Zele

    Tafeltennis 2 mrt. 2019
  231. Competitie Merksem

    Torbal 23 feb. 2019
  232. Parantee-Psylos zwemcriterium Roeselare

    17 feb. 2019
  233. Recreatieve competitie ViGe Antwerpen

    Showdown 16 feb. 2019
  234. Competitie Pelt

    Torbal 10 feb. 2019
  235. Competitie - Sint-Kruis

    Goalbal 3 feb. 2019
  236. Competitie Sint-Kruis

    Goalbal 27 jan. 2019
  237. Parantee-Psylos zwemcriterium Lummen

    Zwemmen 27 jan. 2019
  238. Memorial Kenneth Verwimp

    Boccia 26 jan. 2019
  239. Competitie Braine-le-Comte

    Torbal 20 jan. 2019
  240. Competitie Mol

    Torbal 12 jan. 2019
  241. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 9 jan. 2019
  242. Competitie Sint-Niklaas

    Goalbal 16 dec. 2018
  243. Superleague Waregem

    Hockey 8 dec. 2018
  244. Competitie Sint-Niklaas

    Torbal 8 dec. 2018
  245. Competitie Brussel

    Goalbal 2 dec. 2018
  246. Parantee-Psylos zwemcriterium Gent

    Zwemmen 2 dec. 2018
  247. Recreatie & Competitie TTC Sterke Stut Oosterzele

    Tafeltennis 18 nov. 2018
  248. Parantee-Psylos zwemcriterium Vilvoorde

    Zwemmen 18 nov. 2018
  249. Recreatieve competitie ViGe Mol

    Showdown 17 nov. 2018
  250. Recreatieve competitie ViGe Waasland

    Showdown 10 nov. 2018
  251. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 7 nov. 2018
  252. Superleague Gits

    Hockey 27 okt. 2018
  253. Competitie Hasselt

    Torbal 27 okt. 2018
  254. Competitie Pelt

    Goalbal 21 okt. 2018
  255. Parantee-Psylos zwemcriterium Asse

    Zwemmen 21 okt. 2018
  256. Competitie Sint-Kruis

    Goalbal 13 okt. 2018
  257. Competitie Mol

    6 okt. 2018