Ga naar hoofdinhoud

Partnerfederaties

Partnerfederaties

Badminton Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Pol Biesmans

pol@badmintonvlaanderen.be

03 287 83 83

Basketbal Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Toon Meert

toon.meert@basketbal.vlaanderen

09 277 77 59

Boogsport Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Stijn Waeijaert

stijn@boogsport.vlaanderen

0479 77 69 99

Cycling Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Massimo Van Lancker

massimo.van.lancker@cycling.vlaanderen

0474 02 62 66

Danssport Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke:

Sandy De Win

Sandy@danssportvlaanderen.be

014 91 90 53

FROS Multisport

G-sportverantwoordelijke: Micha Vanlessen

micha.vanlessen@fros.be

03 286 07 60

Golf Vlaanderen

G-sportverantwoordelijken: Katrien Pauwels & Ymke Vanherp

k.pauwels@golfvlaanderen.be

y.vanherp@golfvlaanderen.be

02 752 83 30

Judo Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Silvia Buysens

Silvia.Buysens@judovlaanderen.be

0486 31 71 75

Karate Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Katrien Bogaert

katrien@karatevlaanderen.be

0473 00 22 28

Klim- en Bergsportfederatie

G-sportverantwoordelijke: Bruno Vermeeren

bruno.vermeeren@klimenbergsportfederatie.be

03 830 75 05

Paardensport Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Julia Verwulgen

julia.verwulgen@paardensport.vlaanderen

09 274 10 43

Peddelsport Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Joanna Francois

joanna@peddelsport.vlaanderen

0476 20 13 39

Rugby Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Koen Van den Elsen

koen@rugby.vlaanderen

0471 64 41 55

Skate Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Jana Nys

jana.nys@skate.vlaanderen

0456 18 32 47

Sneeuwsport Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Christophe Coppens

coppens@sneeuwsport.vlaanderen

0498 97 17 00

Sporta-federatie

G-sportverantwoordelijke: Bert Geysen

bgeysen@sporta.be

03 361 53 44

Taekwondo Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Annelies Van Hoofstat

recreatie@taekwondo.be

011 87 09 19

Tennis en Padel Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Jef Vandorpe

jef.vandorpe@tennisenpaddelvlaanderen.be

0494 33 42 45

Triatlon Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Sofie Dely

clubs@triatlon.vlaanderen

0497 58 79 89

Vlaamse Atletiekliga

G-sportverantwoordelijke: Paula Vanhoovels

paula@atletiek.be

0477 24 90 38

Vlaamse Handbalvereniging

G-sportverantwoordelijke: Gerrit Vertommen

gerrit.vertommen@handbal.be

0486 90 67 46

Vlaamse Hockey Liga

G-sportverantwoordelijke: Cindy Vanduffel

cindy.vanduffel@hockeyvl.be

0494 08 99 99

Vlaamse Roeiliga

G-sportverantwoordelijke: Arno Volckaert

arno.volckaert@vlaamse-roeiliga.be

09 243 11 28

Vlaamse Snookerfederatie

G-sportverantwoordelijke: Mariska Diddens

vlaamse.snookerfederatie@telenet.be

09 243 11 50

Vlaamse Zwemfederatie

G-sportverantwoordelijke: Pascale Verbauwen

pascale.verbauwen@zwemfed.be

0495 85 27 83

Voetbal Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Jeroen Van Dyck

jeroen.van.dyck@voetbalvlaanderen.be

03 355 27 39

Volley Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Stijn Van Kerckhove

stijn.vankerckhove@volleyvlaanderen.be

02 257 16 05

Wandelsport Vlaanderen

G-sportverantwoordelijke: Roel Soors

roel.soors@wandelsport.be

011 24 78 25