Ga naar hoofdinhoud

Nieuws en resultaten

Sport

Nieuws

Persoon in een rolstoel speelt G-snooker
Integratiebeleid
8 dec. 2022 Gymnastiek Zwemmen Tafeltennis Voetbal
Laurens Devos verlengt wereldtitel G-tafeltennis!
Nieuws Topsport
11 nov. 2022 Tafeltennis
Van Acker pakt brons, Devos speelt morgen voor wereldtitel
Nieuws Topsport
10 nov. 2022 Tafeltennis
Traject ledenwerving - voor jouw club?
Oproep Voor clubs Over clubs Gezocht/gevraagd Community
20 okt. 2022 Atletiek Badminton Basketbal Tai Chi Aquafitness Sherborne Boksen Keusporten Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen
Terugblik op geslaagd wielerseizoen 2022: bijna 100 deelnemers over alle wedstrijden heen
Nieuws Oproep Gezocht/gevraagd Community
4 okt. 2022 Wielrennen
123 Inclusie - Iedereen erbij
Nieuws Opinie Integratiebeleid Community
15 sep. 2022
Tim Celen is wereldkampioen tijdrijden!
Topsport
11 aug. 2022 Wielrennen
G-sport Vlaanderen speelt met nieuw logo in op evolutie van G-sport in Vlaanderen
Nieuws
29 jun. 2022 Sherborne Boksen Keusporten Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
EK G-wielrennen: deze acht renners trekken op titeljacht!
Nieuws Topsport
23 mei 2022 Wielrennen
Groen licht voor G-sport Vlaanderen!
Nieuws
22 apr. 2022 Sherborne Boksen Keusporten Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Jonge G-sporters
Nieuws
7 mrt. 2022 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Huldiging toppers van Tokyo 2020
Nieuws Topsport
6 okt. 2021 Atletiek Wielrennen Tafeltennis Tennis Boccia Goalbal Paardrijden
Staar jij mee naar de Paralympiërs in Tokyo?
Nieuws Topsport Paralympische Spelen
19 aug. 2021
Zes Vlaamse G-renners en rolstoeltennisser Jef Vandorpe nemen deel aan Paralympische Spelen
Topsport Paralympische Spelen
18 jun. 2021 Wielrennen Tennis
Fusie Parantee-Psylos en G-sport Vlaanderen: op naar 1 sterke G-sportorganisatie
Nieuws
4 jun. 2021 Darts Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Versoepelingen zorgen voor optimisme
Nieuws
3 jun. 2021 Atletiek Showdown Wielrennen
Meer mobiele vrijheid met Goed
Partner
27 mei 2021
Digitaal sportaanbod gaat tweede maand in
Voor clubs Over clubs
25 feb. 2021
Online sporten (én nababbelen) met de Watertrappers
Over clubs
2 feb. 2021 Zwemmen Fitness Wandelen
Aanvraag Belgisch kampioenschap of Beker van België in 2021
22 jan. 2021 Golf Torbal Goalbal Karate Tennis Paardrijden Tafeltennis Boogschieten Badminton
Strava-club als overbrugging naar zomerseizoen
Interview Over clubs
19 jan. 2021 Wielrennen
Corona SupPORT-oproep
Oproep Voor clubs
11 dec. 2020
Parantee-Psylos en G-sport Vlaanderen fusioneren!
Nieuws
24 nov. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Integratie G-Sport Pajottenland is een feit: ‘Zorg voor meerwaarde op veel vlakken'
Interview Voor clubs Integratiebeleid Over clubs
16 nov. 2020 Dansen Voetbal Badminton Atletiek
Sporters doen rekoefeningein
Over clubs
22 sep. 2020
Start wielerwedstrijd
14 sep. 2020 Wielrennen
Kleurcodes
Nieuws
26 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Rolstoelatleet
Integratiebeleid
24 aug. 2020 Atletiek
G sport en revalidatie
Nieuws Oproep Voor clubs
14 aug. 2020 Roeien Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Affiche 'ook buiten non-stop voor G-sport'
Nieuws
25 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Sporters in actie buiten
Voor clubs
23 jun. 2020
Sporters tijdens 'ook buiten non-stop voor G-sport'
Nieuws Oproep Community
23 jun. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
You Never Run Alone
Nieuws
18 mei 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Ook thuis non-stop voor G-sport
Nieuws Oproep Voor clubs Integratiebeleid Gezocht/gevraagd
20 mrt. 2020 Schaatsen Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Florian Van Acker
Nieuws Topsport
7 mrt. 2020 Tafeltennis
Road to Tokyo
Nieuws Topsport Paralympische Spelen
26 feb. 2020
Iserbyt huldigt winnaar G-veldrijden
25 feb. 2020 Wielrennen
Sporters bij club Goedleven
Over clubs
7 feb. 2020 Dansen
Griet Hoet en Anneleen Monsieur in actie
Nieuws Opinie Het verhaal van
6 jan. 2020 Atletiek
Jako en Parantee-Psylos verlengen samenwerking
Nieuws Voor clubs
18 dec. 2019 Fitness Yoga Duiken Wandelen Waterski Volleybal Triatlon Taekwondo Reddend zwemmen Klimmen Kajak Handbal Golf Torbal Goalbal Curling Showdown Karate Padel Rugby Korfbal Tennis Schieten Petanque Bowling Hockey Zeilen Gymnastiek Paardrijden Judo Skiën en Snowboarden Ijshockey Dansen Bocce Voetbal Capoeira Omnisport Jiu-Jitsu Tafeltennis Boccia Boogschieten Wielrennen Zwemmen Atletiek Badminton Basketbal
Veel tafeltennissers in Oosterzele
19 nov. 2019 Tafeltennis
G-atleten zijn klaar voor luik twee van WK Para-atletiek
Nieuws Topsport
11 nov. 2019 Atletiek
Jeugdsportfeest met rolstoelstunts en topsporter
22 okt. 2019 Boccia Tennis Atletiek Jiu-Jitsu Yoga Handbal Voetbal
Internationale zwemstage BOAS
Over clubs
8 okt. 2019 Zwemmen
Parantee-Psylosclubs tijdens Europese week van de sport
Over clubs
30 sep. 2019 Ijshockey Basketbal
Devos, Despineux en Ledoux pakken brons in teamcompetitie
Nieuws Topsport
21 sep. 2019 Tafeltennis
Succesvol WK Para-cycling eindigt met dubbel gevoel
Nieuws Topsport
15 sep. 2019 Wielrennen

Resultaten

  1. Zwembad Strop

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 4 dec. 2022
  2. Recreatiedomein de Mosten

    Wielrennen Mostencross Meer

    Wielrennen 3 dec. 2022
  3. Stedelijk zwembad ‘t Zeepaardje

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 20 nov. 2022
  4. Stedelijk zwembad Sinbad

    Zwemmen 13e Memorial Inge Cool

    Zwemmen 20 nov. 2022
  5. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium

    Wielrennen 20 nov. 2022
  6. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 20 nov. 2022
  7. De Dreef

    Wielrennen Kasteelcross Vorselaar

    Wielrennen 13 nov. 2022
  8. Sint-Annazwembad

    Wielrennen Kampioenschap van Vlaanderen G-veldrijden

    Wielrennen 11 nov. 2022
  9. Zwembad de Fleurus

    Zwemmen meeting

    Zwemmen 6 nov. 2022
  10. Wereldkampioenschap G-badminton

    Badminton 1 nov. 2022
  11. Zwembad Ternat

    Zwemmen criterium

    Zwemmen 23 okt. 2022
  12. Vélodrome de Saint-Quentin-en-Yvelines

    Wereldkampioenschap G-baanwielrennen

    Wielrennen 20 okt. 2022
  13. SK Nossegem

    Wielrennen Patattencross

    Wielrennen 8 okt. 2022
  14. Tent Sven Nys Cycling center

    Wielrennen G-Cross Baal

    Wielrennen 2 okt. 2022
  15. Feestzaal 'De Verrekijker'

    Open Kampioenschap van Vlaanderen

    Wielrennen 18 sep. 2022
  16. Start- en aankomstplaats wielerwedstrijd Jos De Vroe

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 17 sep. 2022
  17. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 11 sep. 2022
  18. Noorderhart Revalidatie & MS

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 4 sep. 2022
  19. Café Belle Vue

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 14 aug. 2022
  20. Wielrennen Putte

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 31 jul. 2022
  21. Wielrennen Herentals

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 28 jul. 2022
  22. Gemeentehuis Zedelgem

    Wielrennen Belgisch Kampioenschap tijdrijden

    Wielrennen 17 jul. 2022
  23. Winkel Sportmaat

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 15 jul. 2022
  24. Sint-Jozefinstituut Kontich

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 10 jul. 2022
  25. Nordex Arendonk

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 3 jul. 2022
  26. Gemeenschapscentrum

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 24 jun. 2022
  27. Parochiaal Centrum

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 19 jun. 2022
  28. Cafe Christiane

    Wielrennen Belgisch Kamp. weg

    Wielrennen 18 jun. 2022
  29. Feesttent wielerwedstrijd Ruiselede

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 12 jun. 2022
  30. Start- en aankomstzone wielerwedstrijd Oosterlo-Geel

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 11 jun. 2022
  31. Zwembad 'De Treffer'

    Zwemmen criterium 8

    Zwemmen 5 jun. 2022
  32. Sporthal Hertblock

    Badminton Belgisch Kampioenschap

    Badminton 4 jun. 2022
  33. Zaal De Boare

    Wielrennen ParaPanne Cycling Days

    Wielrennen 26 mei 2022
  34. Gemeentelijke sporthal Lille

    Tafeltennis Belgisch Kampioenschap

    Tafeltennis 15 mei 2022
  35. Zwembad de Wezenberg

    Zwemmen Belgisch Kampioenschap

    Zwemmen 15 mei 2022
  36. Koninklijke Heibos SV

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 14 mei 2022
  37. Elzach

    UCI Wereldbeker G-wielrennen Elzach

    Wielrennen 12 mei 2022
  38. Tri Lilije Hall

    ITTF Slovenia Para Open 2022

    Tafeltennis 11 mei 2022
  39. Zwembad Lago Kortrijk Weide

    Zwemmen: BOAS Games

    Zwemmen 8 mei 2022
  40. Basketbal Beker van België

    Basketbal 7 mei 2022
  41. Vayamundo Oostende

    UCI Wereldbeker G-wielrennen Oostende

    Wielrennen 5 mei 2022
  42. Zaal Boonwijt

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 2

    Wielrennen 24 apr. 2022
  43. Circuit Zolder

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 1

    Wielrennen 10 apr. 2022
  44. Sportoase Leuven

    Zwemmen criterium 7

    Zwemmen 3 apr. 2022
  45. Stedelijk Zwembad Geel

    Zwemmen criterium 6

    Zwemmen 6 mrt. 2022
  46. Vliegveld Malle-Zoersel

    Wielrennen veldritcriterium 10

    Wielrennen 20 feb. 2022
  47. Wielrennen veldritcriterium 9

    Wielrennen 19 feb. 2022
  48. Purasana

    Wielrennen Belgisch Kampioenschap G-veldrijden

    Wielrennen 4 jan. 2022
  49. Palacio de Los deportes de Sevilla

    Europees kampioenschap boccia

    Boccia 22 nov. 2021
  50. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium 5

    Wielrennen 21 nov. 2021
  51. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 21 nov. 2021
  52. Militaire basis

    Wielrennen veldritcriterium 4

    Wielrennen 13 nov. 2021
  53. Gemeentelijke sporthal Lille

    Tafeltennis Vlaams Kampioenschap

    Tafeltennis 7 nov. 2021
  54. SK Nossegem

    Wielrennen veldritcriterium 3

    Wielrennen 30 okt. 2021
  55. Sporthal Sint Rita

    Wielrennen veldrit Kontich

    Wielrennen 9 okt. 2021
  56. Sporthal Den Oosthoek

    Wielrennen ParaPanne Cycling Days

    Wielrennen 2 okt. 2021
  57. Domein Grasduinen

    Wielrennen veldritcriterium 1

    Wielrennen 25 sep. 2021
  58. Sint-Niklaaskerk, Westkapelle

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 6

    Wielrennen 19 sep. 2021
  59. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 5

    Wielrennen 12 sep. 2021
  60. start-aankomstzone wielerwedstrijd Lichtervelde

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 4

    Wielrennen 29 aug. 2021
  61. Café Belle Vue

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 3

    Wielrennen 8 aug. 2021
  62. Start- en aankomstzone wielerwedstrijd Oosterlo-Geel

    Wielrennen wegcriterium 7

    Wielrennen 24 jul. 2021
  63. Winkel Sportmaat

    Wielrennen wegcriterium 5

    Wielrennen 16 jul. 2021
  64. Sint-Jozefinstituut Kontich

    Wielrennen wegcriterium 4

    Wielrennen 11 jul. 2021
  65. Autodromo do Estoril

    Wereldkampioenschap G-wielrennen

    Wielrennen 9 jun. 2021
  66. Funchal Swimming Pool Complex

    Europees kampioenschap G-zwemmen

    Zwemmen 16 mei 2021
  67. Swiss Paraplegic Centre

    IPC Grand Prix G-atletiek

    Atletiek 14 mei 2021
  68. Vayamundo Oostende

    UCI World Cup G-wielrennen in Oostende

    Wielrennen 6 mei 2021
  69. Sport Vlaanderen Centrum

    CPEDI*** Waregem

    Paardrijden 23 apr. 2021
  70. Zwemmen Race@club

    Zwemmen 19 apr. 2021
  71. Don Bosco

    Wielrennen Start-box Cyclocross Hechtel

    Wielrennen 17 okt. 2020
  72. Evenementenhal De Dreef

    Wielrennen GP Heylen vastgoed G-SPORT

    Wielrennen 19 sep. 2020
  73. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 6

    Wielrennen 13 sep. 2020
  74. Sport Vlaanderen Brasschaat

    Boccia Vlaams Kamp. Team & Pair

    Boccia 7 mrt. 2020
  75. Sporthal De Zeven

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 29 feb. 2020
  76. Vliegveld Malle-Zoersel

    Wielrennen veldritcriterium 8

    Wielrennen 23 feb. 2020
  77. Militaire basis

    Wielrennen veldritcriterium 7

    Wielrennen 22 feb. 2020
  78. Stedelijk zwembad Sinbad

    Zwemmen meeting 3: 12e Memorial Inge Cool

    Zwemmen 16 feb. 2020
  79. Don Bosco

    Wielrennen veldritcriterium 6

    Wielrennen 15 feb. 2020
  80. Sport Vlaanderen Gent

    Boccia Vlaams Kamp. Individueel

    Boccia 15 feb. 2020
  81. Sporthal Den Aks

    Boccia Memorial Kenneth Verwimp

    Boccia 25 jan. 2020
  82. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 2

    Hockey 22 jan. 2020
  83. Recreatiedomein de Mosten

    Wielrennen veldritcriterium 5

    Wielrennen 18 jan. 2020
  84. Purasana

    Wielrennen veldritcriterium 4

    Wielrennen 4 jan. 2020
  85. Campus Russelberg - sporthal

    Wielrennen Belgisch Kamp. veldrijden

    Wielrennen 15 dec. 2019
  86. Jeugdcentrum Waregem Vzw

    Powerchair hockey competitiedag 2

    Hockey 14 dec. 2019
  87. Wielrennen veldritcriterium 3

    Wielrennen 7 dec. 2019
  88. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 17 nov. 2019
  89. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium 2

    Wielrennen 17 nov. 2019
  90. Zwembad de Fleurus

    Zwemmen meeting 2

    Zwemmen 10 nov. 2019
  91. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 1

    Hockey 6 nov. 2019
  92. Sporthal De Warande

    Boccia speeldag 1

    Boccia 23 okt. 2019
  93. Sporthal Ogierlande

    Powerchairhockey competitiedag 1

    Hockey 19 okt. 2019
  94. Piscine d'Outremeuse

    Zwemmen meeting 1

    Zwemmen 13 okt. 2019
  95. SK Nossegem

    Wielrennen veldritcriterium 1

    Wielrennen 12 okt. 2019
  96. Basisschool De Stapsteen

    Wielrennen open Kamp. van Vlaanderen 10

    Wielrennen 22 sep. 2019
  97. Helsingborg Arena

    Europees kampioenschap tafeltennis

    Tafeltennis 16 sep. 2019
  98. Sporthal Torhout

    Tafeltennis 11de Ereprijs Sport Vlaanderen G-tafeltennis

    Tafeltennis 15 sep. 2019
  99. 't Broodjesateljee

    Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Mol

    Wielrennen 15 sep. 2019
  100. Wielrennen Pidpa wegcriterium Putte

    Wielrennen 4 aug. 2019
  101. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Herentals

    Wielrennen 1 aug. 2019
  102. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Balen

    Wielrennen 26 jul. 2019
  103. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Geel

    Wielrennen 19 jul. 2019
  104. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kasterlee

    Wielrennen 13 jul. 2019
  105. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kontich

    Wielrennen 7 jul. 2019
  106. G-wegcriterium Bavegem

    Wielrennen 16 jun. 2019
  107. Belgisch kampioenschap - Parantee-Psylos zwemcriterium Antwerpen

    Zwemmen 12 mei 2019
  108. Wielrennen Pidpa wegcriterium Arendonk

    Wielrennen 5 mei 2019
  109. Parantee-Psylos zwemcriterium Sint-Niklaas

    Zwemmen 28 apr. 2019
  110. Belgisch kampioenschap Jette

    Tafeltennis 27 apr. 2019
  111. Selectietijdrit Open Kampioenschap van Vlaanderen - Heusden-Zolder

    Wielrennen 20 apr. 2019
  112. Parantee-Psylos zwemcriterium Kortrijk

    Zwemmen 31 mrt. 2019
  113. Recreatief toernooi - TTC Zele

    Tafeltennis 2 mrt. 2019
  114. Recreatie & Competitie TTC Sterke Stut Oosterzele

    Tafeltennis 18 nov. 2018