Ga naar hoofdinhoud

Nieuws en resultaten

Berichten met de tag integratiebeleid.

Resultaten

  1. Feestzaal 'De Verrekijker'

    Open Kampioenschap van Vlaanderen

    Wielrennen 18 sep. 2022
  2. Start- en aankomstplaats wielerwedstrijd Jos De Vroe

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 17 sep. 2022
  3. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 11 sep. 2022
  4. Noorderhart Revalidatie & MS

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 4 sep. 2022
  5. Café Belle Vue

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 14 aug. 2022
  6. Wielrennen Putte

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 31 jul. 2022
  7. Wielrennen Herentals

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 28 jul. 2022
  8. Gemeentehuis Zedelgem

    Wielrennen Belgisch Kampioenschap tijdrijden

    Wielrennen 17 jul. 2022
  9. Winkel Sportmaat

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 15 jul. 2022
  10. Sint-Jozefinstituut Kontich

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 10 jul. 2022
  11. Povoa de Varzim

    World Cup Boccia

    Boccia 4 jul. 2022
  12. Nordex Arendonk

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 3 jul. 2022
  13. Gemeenschapscentrum

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 24 jun. 2022
  14. Parochiaal Centrum

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 19 jun. 2022
  15. Cafe Christiane

    Wielrennen Belgisch Kamp. weg

    Wielrennen 18 jun. 2022
  16. Feesttent wielerwedstrijd Ruiselede

    Wielrennen wegritcriterium

    Wielrennen 12 jun. 2022
  17. Start- en aankomstzone wielerwedstrijd Oosterlo-Geel

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 11 jun. 2022
  18. Zwembad 'De Treffer'

    Zwemmen criterium 8

    Zwemmen 5 jun. 2022
  19. Sporthal Hertblock

    Badminton Belgisch Kampioenschap

    Badminton 4 jun. 2022
  20. Sporthal De Rode Loop

    Powerchair hockey competitiedag 3

    Hockey 28 mei 2022
  21. Zaal De Boare

    Wielrennen ParaPanne Cycling Days

    Wielrennen 26 mei 2022
  22. Gemeentelijke sporthal Lille

    Tafeltennis Belgisch Kampioenschap

    Tafeltennis 15 mei 2022
  23. Zwembad de Wezenberg

    Zwemmen Belgisch Kampioenschap

    Zwemmen 15 mei 2022
  24. Koninklijke Heibos SV

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen

    Wielrennen 14 mei 2022
  25. Sporthal Ogierlande

    Boccia Belgisch Kamp. Team & Pair

    Boccia 14 mei 2022
  26. Elzach

    UCI Wereldbeker G-wielrennen Elzach

    Wielrennen 12 mei 2022
  27. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 4

    Hockey 11 mei 2022
  28. Tri Lilije Hall

    ITTF Slovenia Para Open 2022

    Tafeltennis 11 mei 2022
  29. Zwembad Lago Kortrijk Weide

    Zwemmen: BOAS Games

    Zwemmen 8 mei 2022
  30. Basketbal Beker van België

    Basketbal 7 mei 2022
  31. Vayamundo Oostende

    UCI Wereldbeker G-wielrennen Oostende

    Wielrennen 5 mei 2022
  32. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal Beker van België

    Torbal 1 mei 2022
  33. Zaal Boonwijt

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 2

    Wielrennen 24 apr. 2022
  34. Sporthal De Rode Loop

    Boccia Belgisch Kamp. Individueel

    Boccia 23 apr. 2022
  35. Circuit Zolder

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 1

    Wielrennen 10 apr. 2022
  36. Sportoase Leuven

    Zwemmen criterium 7

    Zwemmen 3 apr. 2022
  37. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 11

    Goalbal 3 apr. 2022
  38. Dagcentrum Sint-Niklaas

    Showdown competitiedag 8

    Showdown 2 apr. 2022
  39. Sporthal De Kluize

    Badmintontoernooi

    Badminton 31 mrt. 2022
  40. Sport Vlaanderen Brugge

    Goalbal competitiedag 10

    Goalbal 27 mrt. 2022
  41. Sporthal Ogierlande

    Powerchair hockey competitiedag 2

    Hockey 26 mrt. 2022
  42. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 3

    Hockey 23 mrt. 2022
  43. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 9

    Goalbal 20 mrt. 2022
  44. Edu-Sport

    Goalbal competitiedag 8

    Goalbal 13 mrt. 2022
  45. Edu-Sport

    Torbal competitiedag 8

    Torbal 12 mrt. 2022
  46. Stedelijk Zwembad Geel

    Zwemmen criterium 6

    Zwemmen 6 mrt. 2022
  47. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 7

    Showdown 5 mrt. 2022
  48. Sport Vlaanderen Brasschaat

    Boccia Vlaams Kamp. Team & Pair

    Boccia 5 mrt. 2022
  49. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 7

    Goalbal 26 feb. 2022
  50. Vliegveld Malle-Zoersel

    Wielrennen veldritcriterium 10

    Wielrennen 20 feb. 2022
  51. Hall des sports du Champ de la Lune

    Torbal competitiedag 7

    Torbal 20 feb. 2022
  52. Wielrennen veldritcriterium 9

    Wielrennen 19 feb. 2022
  53. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 2 (dames)

    Torbal 12 feb. 2022
  54. Sport Vlaanderen Gent

    Boccia Vlaams Kamp. Individueel

    Boccia 12 feb. 2022
  55. Sportcentrum De Witte Molen

    Goalbal competitiedag 6

    Goalbal 12 feb. 2022
  56. Sportcentrum De Bemvoort

    Torbal competitiedag 6

    Torbal 6 feb. 2022
  57. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 6

    Showdown 5 feb. 2022
  58. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal competitiedag 1 (dames)

    Torbal 30 jan. 2022
  59. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 5

    Goalbal 30 jan. 2022
  60. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown competitiedag 5

    Showdown 22 jan. 2022
  61. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal competitiedag 5

    Torbal 15 jan. 2022
  62. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 4

    Torbal 8 jan. 2022
  63. Purasana

    Wielrennen Belgisch Kampioenschap G-veldrijden

    Wielrennen 4 jan. 2022
  64. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 3

    Torbal 19 dec. 2021
  65. Sporthal De Rode Loop

    Boccia Belgisch Kamp. Individueel

    Boccia 18 dec. 2021
  66. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 4

    Goalbal 12 dec. 2021
  67. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 4

    Showdown 4 dec. 2021
  68. Tafeltennisclub Merelbeke

    Tafeltennistoernooi

    Tafeltennis 23 nov. 2021
  69. Palacio de Los deportes de Sevilla

    Europees kampioenschap boccia

    Boccia 22 nov. 2021
  70. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium 5

    Wielrennen 21 nov. 2021
  71. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 21 nov. 2021
  72. Sporthal Vrije Basisschool

    Goalbal competitiedag 3

    Goalbal 21 nov. 2021
  73. Zaal 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 3

    Showdown 13 nov. 2021
  74. Militaire basis

    Wielrennen veldritcriterium 4

    Wielrennen 13 nov. 2021
  75. Gemeentelijke sporthal Lille

    Tafeltennis Vlaams Kampioenschap

    Tafeltennis 7 nov. 2021
  76. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown competitiedag 2

    Showdown 31 okt. 2021
  77. SK Nossegem

    Wielrennen veldritcriterium 3

    Wielrennen 30 okt. 2021
  78. Stedelijke Sporthal Runkst

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 30 okt. 2021
  79. Zwembad Ternat

    Zwemmen criterium 2

    Zwemmen 24 okt. 2021
  80. Sport Vlaanderen Brugge

    Goalbal competitiedag 2

    Goalbal 24 okt. 2021
  81. TC Thuin

    Tennis Belgisch Kampioenschap

    Tennis 16 okt. 2021
  82. Sportcentrum De Bemvoort

    Goalbal competitiedag 1

    Goalbal 10 okt. 2021
  83. Sporthal Sint Rita

    Wielrennen veldrit Kontich

    Wielrennen 9 okt. 2021
  84. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 2 okt. 2021
  85. Sporthal Den Oosthoek

    Wielrennen ParaPanne Cycling Days

    Wielrennen 2 okt. 2021
  86. Domein Grasduinen

    Wielrennen veldritcriterium 1

    Wielrennen 25 sep. 2021
  87. Sint-Niklaaskerk, Westkapelle

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 6

    Wielrennen 19 sep. 2021
  88. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 1

    Showdown 18 sep. 2021
  89. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 5

    Wielrennen 12 sep. 2021
  90. start-aankomstzone wielerwedstrijd Lichtervelde

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 4

    Wielrennen 29 aug. 2021
  91. Café Belle Vue

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 3

    Wielrennen 8 aug. 2021
  92. Start- en aankomstzone wielerwedstrijd Oosterlo-Geel

    Wielrennen wegcriterium 7

    Wielrennen 24 jul. 2021
  93. Winkel Sportmaat

    Wielrennen wegcriterium 5

    Wielrennen 16 jul. 2021
  94. Sint-Jozefinstituut Kontich

    Wielrennen wegcriterium 4

    Wielrennen 11 jul. 2021
  95. Autodromo do Estoril

    Wereldkampioenschap G-wielrennen

    Wielrennen 9 jun. 2021
  96. Mouratoglou Tennis Academy

    French Riviera Open Wheelchair Tennis - ITF Super Series

    Tennis 8 jun. 2021
  97. Funchal Swimming Pool Complex

    Europees kampioenschap G-zwemmen

    Zwemmen 16 mei 2021
  98. Swiss Paraplegic Centre

    IPC Grand Prix G-atletiek

    Atletiek 14 mei 2021
  99. Vayamundo Oostende

    UCI World Cup G-wielrennen in Oostende

    Wielrennen 6 mei 2021
  100. Sport Vlaanderen Centrum

    CPEDI*** Waregem

    Paardrijden 23 apr. 2021
  101. Zwemmen Race@club

    Zwemmen 19 apr. 2021
  102. Don Bosco

    Wielrennen Start-box Cyclocross Hechtel

    Wielrennen 17 okt. 2020
  103. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 3 okt. 2020
  104. Evenementenhal De Dreef

    Wielrennen GP Heylen vastgoed G-SPORT

    Wielrennen 19 sep. 2020
  105. Sporthal De Bosserij

    Wielrennen Open Kamp. van Vlaanderen 6

    Wielrennen 13 sep. 2020
  106. Zorggroep Sint-Kamillus Bierbeek

    Zaalvoetbal Vlaams-Brabant/Antwerpen speeldag 6

    Voetbal 10 mrt. 2020
  107. Sport Vlaanderen Brasschaat

    Boccia Vlaams Kamp. Team & Pair

    Boccia 7 mrt. 2020
  108. Sporthal Vrije Basisschool

    Showdown Internationaal toernooi

    Showdown 7 mrt. 2020
  109. Sporthal OPZC Rekem

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 7

    Voetbal 5 mrt. 2020
  110. Sporthal De Zeven

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 29 feb. 2020
  111. Vliegveld Malle-Zoersel

    Wielrennen veldritcriterium 8

    Wielrennen 23 feb. 2020
  112. Edu-Sport

    Torbal competitiedag 7

    Torbal 22 feb. 2020
  113. Militaire basis

    Wielrennen veldritcriterium 7

    Wielrennen 22 feb. 2020
  114. Klimop Pas-sage

    Tafeltennistornooi

    Tafeltennis 20 feb. 2020
  115. Stedelijk zwembad Sinbad

    Zwemmen meeting 3: 12e Memorial Inge Cool

    Zwemmen 16 feb. 2020
  116. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 15 feb. 2020
  117. Sportcentrum De Witte Molen

    Goalbal competitiedag 7

    Goalbal 15 feb. 2020
  118. Don Bosco

    Wielrennen veldritcriterium 6

    Wielrennen 15 feb. 2020
  119. Sport Vlaanderen Gent

    Boccia Vlaams Kamp. Individueel

    Boccia 15 feb. 2020
  120. Sportcentrum De Bemvoort

    Torbal competitiedag 6

    Torbal 9 feb. 2020
  121. Sporthal PZ Asster

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 6

    Voetbal 6 feb. 2020
  122. Sporthal De Kluize

    Badmintontornooi

    Badminton 30 jan. 2020
  123. Sportcomplex Vijfsprong

    Zwemmen criterium 5

    Zwemmen 26 jan. 2020
  124. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Goalbal competitiedag 6

    Goalbal 25 jan. 2020
  125. Sporthal Den Aks

    Boccia Memorial Kenneth Verwimp

    Boccia 25 jan. 2020
  126. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 2

    Hockey 22 jan. 2020
  127. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 5

    Goalbal 19 jan. 2020
  128. Recreatiedomein de Mosten

    Wielrennen veldritcriterium 5

    Wielrennen 18 jan. 2020
  129. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 5

    Torbal 11 jan. 2020
  130. Purasana

    Wielrennen veldritcriterium 4

    Wielrennen 4 jan. 2020
  131. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 5

    Showdown 21 dec. 2019
  132. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 15 dec. 2019
  133. Sportcentrum De Witte Molen

    Goalbal competitiedag 4

    Goalbal 15 dec. 2019
  134. Campus Russelberg - sporthal

    Wielrennen Belgisch Kamp. veldrijden

    Wielrennen 15 dec. 2019
  135. Jeugdcentrum Waregem Vzw

    Powerchair hockey competitiedag 2

    Hockey 14 dec. 2019
  136. Sportcentrum De Witte Molen

    Torbal competitiedag 4

    Torbal 7 dec. 2019
  137. Wielrennen veldritcriterium 3

    Wielrennen 7 dec. 2019
  138. D'Store Soccerarena

    Indoor Soccer Festival

    Voetbal 5 dec. 2019
  139. Zwembad Strop

    Zwemmen criterium 4

    Zwemmen 1 dec. 2019
  140. 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 4

    Showdown 1 dec. 2019
  141. Sporthal Van Der Putten

    Goalbal competitiedag 3

    Goalbal 1 dec. 2019
  142. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Torbal competitiedag 3

    Torbal 24 nov. 2019
  143. Tafeltennisclub Merelbeke

    Tafeltennistornooi

    Tafeltennis 19 nov. 2019
  144. USTA Nationala Campus Lake Nona Orlando

    Masters rolstoeltennis

    Tennis 19 nov. 2019
  145. Stedelijk zwembad ‘t Zeepaardje

    Zwemmen criterium 3

    Zwemmen 17 nov. 2019
  146. Sportcentrum De Bemvoort

    Goalbal competitiedag 2

    Goalbal 17 nov. 2019
  147. Sporthal De Kluize

    Tafeltennis G-tafeltennistoernooi en schuiftafeltennis

    Tafeltennis 17 nov. 2019
  148. Chalet Ravestijn

    Wielrennen veldritcriterium 2

    Wielrennen 17 nov. 2019
  149. Vrije Basisschool de Toren

    Showdown competitiedag 3

    Showdown 16 nov. 2019
  150. Sporthal PZ Sint-Jozef

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 5

    Voetbal 14 nov. 2019
  151. Zorggroep Sint-Kamillus Bierbeek

    Zaalvoetbal Vlaams-Brabant en Antwerpen speeldag 5

    Voetbal 12 nov. 2019
  152. Stedelijke Sporthal Runkst

    Torbal competitiedag 2

    Torbal 10 nov. 2019
  153. Zwembad de Fleurus

    Zwemmen meeting 2

    Zwemmen 10 nov. 2019
  154. Sporthal Ter Wallen

    Minivoetbal Oost-Vlaanderen speeldag 4

    Voetbal 7 nov. 2019
  155. Sportzaal Sint-Gregorius

    Powerchair hockey speeldag 1

    Hockey 6 nov. 2019
  156. Het Dagcentrum

    Showdown competitiedag 2

    Showdown 2 nov. 2019
  157. World Open Boccia - Povoa de Varzim

    Boccia 30 okt. 2019
  158. Zwembad Ternat

    Zwemmen criterium 2

    Zwemmen 27 okt. 2019
  159. Sporthal Sint-Andreaslyceum Sint-Kruis

    Goalbal competitiedag 1

    Goalbal 27 okt. 2019
  160. Sporthal De Warande

    Boccia speeldag 1

    Boccia 23 okt. 2019
  161. Sporthal Ogierlande

    Powerchairhockey competitiedag 1

    Hockey 19 okt. 2019
  162. Piscine d'Outremeuse

    Zwemmen meeting 1

    Zwemmen 13 okt. 2019
  163. SK Nossegem

    Wielrennen veldritcriterium 1

    Wielrennen 12 okt. 2019
  164. Asster

    Zaalvoetbal Limburg speeldag 4

    Voetbal 8 okt. 2019
  165. Sporthal Sint-Janberghmans-College

    Torbal competitiedag 1

    Torbal 5 okt. 2019
  166. 't Oud Kapelleke

    Showdown competitiedag 1

    Showdown 29 sep. 2019
  167. Basisschool De Stapsteen

    Wielrennen open Kamp. van Vlaanderen 10

    Wielrennen 22 sep. 2019
  168. Sport Vlaanderen Brugge

    Showdown voorcompetitie

    Showdown 21 sep. 2019
  169. Helsingborg Arena

    Europees kampioenschap tafeltennis

    Tafeltennis 16 sep. 2019
  170. Sporthal Torhout

    Tafeltennis 11de Ereprijs Sport Vlaanderen G-tafeltennis

    Tafeltennis 15 sep. 2019
  171. 't Broodjesateljee

    Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Mol

    Wielrennen 15 sep. 2019
  172. Sport Vlaanderen centrum Netepark

    I Like To Move It

    Wandelen Volleybal Voetbal Tafeltennis Badminton 2 sep. 2019
  173. Zwem- & recreatiebad Hoge Blekker

    Zwemmen criterium 1

    Zwemmen 31 aug. 2019
  174. Wielrennen Pidpa wegcriterium Putte

    Wielrennen 4 aug. 2019
  175. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Herentals

    Wielrennen 1 aug. 2019
  176. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Balen

    Wielrennen 26 jul. 2019
  177. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Geel

    Wielrennen 19 jul. 2019
  178. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kasterlee

    Wielrennen 13 jul. 2019
  179. Wielrennen Pidpa G-wegcriterium Kontich

    Wielrennen 7 jul. 2019
  180. Parantee-Psylos zwemcriterium Leuven

    Zwemmen 23 jun. 2019
  181. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Schellebelle

    Wielrennen 22 jun. 2019
  182. G-wegcriterium Bavegem

    Wielrennen 16 jun. 2019
  183. Parantee-Psylos zwemcriterium Waregem

    Zwemmen 9 jun. 2019
  184. BK Tijdrijden Open Kampioenschap van Vlaanderen - Zedelgem

    Wielrennen 2 jun. 2019
  185. BK Boccia team & pair

    Boccia 25 mei 2019
  186. BK team & pair

    Boccia 25 mei 2019
  187. BK Wegwielrennen Open Kampioenschap van Vlaanderen - Melle

    Wielrennen 25 mei 2019
  188. Competitie Hollebeke

    Wielrennen 19 mei 2019
  189. Superleague Merksem

    Hockey 18 mei 2019
  190. Recreatieve Competitie ViGe Mol

    Showdown 18 mei 2019
  191. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Brasschaat

    Wielrennen 12 mei 2019
  192. Belgisch kampioenschap - Parantee-Psylos zwemcriterium Antwerpen

    Zwemmen 12 mei 2019
  193. Wielrennen Pidpa wegcriterium Arendonk

    Wielrennen 5 mei 2019
  194. Open Kampioenschap van Vlaanderen - Dendermonde

    Wielrennen 5 mei 2019
  195. Beker van België

    Torbal 5 mei 2019
  196. Parantee-Psylos zwemcriterium Sint-Niklaas

    Zwemmen 28 apr. 2019
  197. BK Boccia individueel

    Boccia 27 apr. 2019
  198. Belgisch kampioenschap Jette

    Tafeltennis 27 apr. 2019
  199. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 24 apr. 2019
  200. Selectietijdrit Open Kampioenschap van Vlaanderen - Heusden-Zolder

    Wielrennen 20 apr. 2019
  201. Parantee-Psylos zwemcriterium Kortrijk

    Zwemmen 31 mrt. 2019
  202. VK individueel

    Boccia 23 mrt. 2019
  203. Competitie Sint-Kruis

    Torbal 23 mrt. 2019
  204. Play Off 1 & 3 - Brussel

    Goalbal 17 mrt. 2019
  205. Superleague Diepenbeek

    Hockey 16 mrt. 2019
  206. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 13 mrt. 2019
  207. Play Off 2 - Mol

    Goalbal 9 mrt. 2019
  208. Recreatieve Competitie - ViGe Waasland

    Showdown 9 mrt. 2019
  209. Parantee-Psylos zwemcriterium Geel (GEANNULEERD)

    Zwemmen 3 mrt. 2019
  210. VK team & pair

    Boccia 2 mrt. 2019
  211. Recreatief toernooi - TTC Zele

    Tafeltennis 2 mrt. 2019
  212. Competitie Merksem

    Torbal 23 feb. 2019
  213. Parantee-Psylos zwemcriterium Roeselare

    17 feb. 2019
  214. Recreatieve competitie ViGe Antwerpen

    Showdown 16 feb. 2019
  215. Competitie Pelt

    Torbal 10 feb. 2019
  216. Competitie - Sint-Kruis

    Goalbal 3 feb. 2019
  217. Competitie Sint-Kruis

    Goalbal 27 jan. 2019
  218. Parantee-Psylos zwemcriterium Lummen

    Zwemmen 27 jan. 2019
  219. Memorial Kenneth Verwimp

    Boccia 26 jan. 2019
  220. Competitie Braine-le-Comte

    Torbal 20 jan. 2019
  221. Competitie Mol

    Torbal 12 jan. 2019
  222. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 9 jan. 2019
  223. Competitie Sint-Niklaas

    Goalbal 16 dec. 2018
  224. Superleague Waregem

    Hockey 8 dec. 2018
  225. Competitie Sint-Niklaas

    Torbal 8 dec. 2018
  226. Competitie Brussel

    Goalbal 2 dec. 2018
  227. Parantee-Psylos zwemcriterium Gent

    Zwemmen 2 dec. 2018
  228. Recreatie & Competitie TTC Sterke Stut Oosterzele

    Tafeltennis 18 nov. 2018
  229. Parantee-Psylos zwemcriterium Vilvoorde

    Zwemmen 18 nov. 2018
  230. Recreatieve competitie ViGe Mol

    Showdown 17 nov. 2018
  231. Recreatieve competitie ViGe Waasland

    Showdown 10 nov. 2018
  232. Competitie 1ste & 2de klasse Gentbrugge

    Hockey 7 nov. 2018
  233. Superleague Gits

    Hockey 27 okt. 2018
  234. Competitie Hasselt

    Torbal 27 okt. 2018
  235. Competitie Pelt

    Goalbal 21 okt. 2018
  236. Parantee-Psylos zwemcriterium Asse

    Zwemmen 21 okt. 2018
  237. Competitie Sint-Kruis

    Goalbal 13 okt. 2018
  238. Competitie Mol

    6 okt. 2018