Ga naar hoofdinhoud

Wie is wie: medewerkers

Team Parantee-Psylos
Team Parantee-Psylos

Organogram medewerkers (augustus 2022)

De dagdagelijkse leiding van de organisatie is in handen van de directeur. Het secretariaat is voor een efficiënte werking opgedeeld in 5 teams elk aangestuurd door een coördinator. De directeur is coördinator van het managementteam en staat in nauw contact met de coördinatoren van de 4 andere teams: sport-voor-allen, kennishub, topsport en communicatie.

Managementteam

Steven Van Beylen

Directeur (1 VTE)

T.: 09 243 11 77 steven.vanbeylen@gsportvlaanderen.be

Anneleen Monsieur

Ledenadministratie en uitleendienst (0,25 VTE)

T.: 09 243 11 71 anneleen.monsieur@gsportvlaanderen.be

Kelly Neirynck

Boekhouding (0,8 VTE)

T.: 09 243 11 76 kelly.neirynck@gsportvlaanderen.be

Els Spaey

Administratieve ondersteuning (0,2 VTE)

T.: 09 243 11 71 els.spaey@gsportvlaanderen.be

Sofie Van Zaelen

Beleidsondersteuning (0,8 VTE)

T.: 09 243 11 70 sofie.vanzaelen@gsportvlaanderen.be

Kennisteam

Silke De Waelle

Coördinator Kennishub (1 VTE)

T.: 0472 28 00 96 silke.dewaelle@gsportvlaanderen.be

Dieter Vandenbroucke

Medewerker kennishub, opleiding en beleidsondersteuning (1 VTE)

T.: 09 243 11 70 dieter.vandenbroucke@gsportvlaanderen.be

Communicatieteam

Jeroen Bauters

Coördinator communicatiebeleid (1 VTE)

T.: 0473 79 37 21 jeroen.bauters@gsportvlaanderen.be

Lothar Desmet

Medewerker communicatie (1 VTE)

T.: 0477 89 47 96 lothar.desmet@gsportvlaanderen.be

Sport-voor-allen

Elien Moerman

Coördinator sport-voor-allenbeleid, Integratiebeleid en toeleiding (1 VTE)

T.: 09 243 11 74 elien.moerman@gsportvlaanderen.be

Lore Schaut

Begeleiding sportclubs & jeugdsportproject (1 VTE)

T.: 09 243 11 72 lore.schaut@gsportvlaanderen.be

Thomas Botterman

Ondersteuning sportaanbod (1 VTE)

T.: 09 243 11 79 thomas.botterman@gsportvlaanderen.be

Bas Van Dycke

Ondersteuning sportaanbod (0,7 VTE)

T.: 09 243 11 78 bas.vandycke@gsportvlaanderen.be

Silke Van Hoof

FUNdamentals - laagdrempelig project (0,2 VTE)

T.: 09 243 11 75 silke.vanhoof@gsportvlaanderen.be

Ksenija van de Voorde

Medewerker G-sport Vlaanderen

T.: 0491 24 37 04 ksenija.vandevoorde@gsportvlaanderen.be

Lien De Bruycker

Innovatief en inclusief sportclubproject (freelancer)

lien.debruycker@gsportvlaanderen.be

Judith Debaere

Projectmedewerker laagdrempelig project (0,5 VTE)

judith.debaere@gsportvlaanderen.be

Gitte Haenen

G-sportcoach in revalidatiecentra (0,2 VTE)

gitte.haenen@gsportvlaanderen.be

Topsportteam

Ellen Volckaert

Coördinator topsportbeleid

T.: 0478 61 16 68 ellen.volckaert@gsportvlaanderen.be

Sofie Meneve

Classificatie en ondersteuning topsport (1 VTE)

T.: 09 243 11 80 sofie.meneve@gsportvlaanderen.be

Silke Van Hoof

Talentmanager (0,6 VTE)

T.: 09 243 11 75 silke.vanhoof@gsportvlaanderen.be

Johan De Rick

Teammanager goalbal heren (0,2 VTE)

T.: 0479 49 43 08 johan.derick@gsportvlaanderen.be