Ga naar hoofdinhoud

Wie is wie: medewerkers

De dagdagelijkse leiding van de organisatie is in handen van de directeur. Het secretariaat is voor een efficiënte werking opgedeeld in 5 teams elk aangestuurd door een coördinator. De directeur is coördinator van het managementteam en staat in nauw contact met de coördinatoren van de 4 andere teams: sport-voor-allen, kennishub, topsport en communicatie.

Managementteam

Steven Van Beylen

Directeur (1 VTE)

T.: 0499 29 13 43 steven.vanbeylen@gsportvlaanderen.be

Anneleen Monsieur

Ledenadministratie en dopingvrije sport (0,25 VTE)

T.: 09 243 11 81 anneleen.monsieur@gsportvlaanderen.be

Kelly Neirynck

Boekhouding (0,8 VTE)

T.: 09 243 11 76 kelly.neirynck@gsportvlaanderen.be

Els Spaey

Administratieve ondersteuning (0,2 VTE)

T.: 09 243 11 71 els.spaey@gsportvlaanderen.be

Sofie Van Zaelen

Beleidsondersteuning, uitleendienst en API (0,8 VTE)

T.: 09 243 11 70 sofie.vanzaelen@gsportvlaanderen.be

Team kennis & opleidingen

Silke De Waelle

Coördinator team kennis en opleidingen (0,8 VTE)

T.: 0472 28 00 96 silke.dewaelle@gsportvlaanderen.be

Dieter Vandenbroucke

Medewerker team kennis, opleiding en beleidsondersteuning (1 VTE)

T.: 09 243 11 70 dieter.vandenbroucke@gsportvlaanderen.be

Judith Debaere

Projectmedewerker Gfietst.be en SPSA (0,4 VTE)

judith.debaere@gsportvlaanderen.be

Eva Decaluwé

Projectmedewerker weGwijs (0,4 VTE)

T.: 0477 79 53 49 eva.decaluwe@gsportvlaanderen.be

Team marketing & communicatie

Jeroen Bauters

Coördinator marketing & communicatie (1 VTE)

T.: 0473 79 37 21 jeroen.bauters@gsportvlaanderen.be

Lothar Desmet

Medewerker communicatie (1 VTE)

T.: 0477 89 47 96 lothar.desmet@gsportvlaanderen.be

Sander Vandendriessche

Medewerker Sponsoring en fondsenwerving (1 VTE)

T.: 09 243 11 73 sander.vandendriessche@gsportvlaanderen.be

Team sport-voor-allen

Elien Moerman

Coördinator sport-voor-allenbeleid, Integratiebeleid en toeleiding (1 VTE)

T.: 09 243 11 74 elien.moerman@gsportvlaanderen.be

Lore Schaut

Begeleiding sportclubs, jeugdsportproject en API (1 VTE)

T.: 09 243 11 72 lore.schaut@gsportvlaanderen.be

Thomas Botterman

Ondersteuning sportaanbod en API (1 VTE)

T.: 09 243 11 79 thomas.botterman@gsportvlaanderen.be

Bas Van Dycke

Ondersteuning sportaanbod (0,7 VTE)

T.: 09 243 11 78 bas.vandycke@gsportvlaanderen.be

Sofie Meneve

Classificatie (0,5 VTE)

T.: 09 243 11 80 sofie.meneve@gsportvlaanderen.be

Dieter Dellaert

Medewerker chronische aandoeningen (0.8 VTE) en G-sportcoach (0.2 VTE)

T.: 09 243 11 75 dieter.dellaert@gsportvlaanderen.be

Lisa Rooms

Medewerker G-sportcoaches en toeleiding

T.: 09 243 11 82 lisa.rooms@gsportvlaanderen.be

Lien De Bruycker

Projectmedewerker kansengroepen

lien.debruycker@gsportvlaanderen.be

Topsportteam

Sofie Meneve

Ondersteuning topsport (0,5 VTE)

T.: 09 243 11 80 sofie.meneve@gsportvlaanderen.be

Anneleen Monsieur

Ondersteuning topsport en talentwerking (0,75 VTE)

T.: 09 243 11 81 anneleen.monsieur@gsportvlaanderen.be

Johan De Rick

Coach nationaal herenteam goalbal (0,3 VTE)

T.: 0479 49 43 08