Cross Malle
24 februari 2019

Tombolawinnaars ‘Sluitingsprijs Malle'

Op zondag 24 februari 2019 namen maar liefst 55 cyclocrossers met een handicap deel aan de ‘Sluitingsprijs Malle’’, meteen ook de achtste en laatste wedstrijd van de ‘Total G-supporterstrofee’. De ‘Total G-supporterstrofee’ is een regelmatigheidscriterium van 8 internationale cyclocrosswedstrijden waar sporters met een handicap de kans krijgen om hun eigen sportieve uitdaging aan te gaan op het parcours van de profs.

Tijdens de ‘Sluitingsprijs Malle’ organiseerde G-sport Vlaanderen vzw een tombola ten voordele van G-sport. Onderstaande tombola-nummers werden door een onschuldige hand geloot, meteen goed voor een leuke prijs. Staat jouw winnend tombola-nummer ertussen? Stuur dan een foto of scan van je tombola-lot naar info@gsportvlaanderen.be  met je persoonlijke gegevens (naam, adres, telefoon, e-mailadres). We brengen de winnaars persoonlijk op de hoogte. Reageren kan tot uiterlijk 11 maart 2019.

De winnende tombolanummers zijn:
•    VIP-arrangement voor 2 personen voor de Sluitingsprijs Malle 2020: 010508 
•    Mals Mandje met streekproducten: 010469 
•    Mals Mandje met streekproducten: 010491
•    Mals Mandje met streekproducten: 011663 
•    Mals Mandje met streekproducten: 011724
•    Mals Mandje met streekproducten: 010516 
•    Pakket Trappisten Westmalle: 011836
•    Pakket Trappisten Westmalle: 010517

Bedankt aan alle mensen die één of meerder lotjes hebben gekocht ten voordele van G-sport. De verzamelde euro’s wenden we aan om personen met een handicap aan het sporten en bewegen te krijgen.

De ‘Total G-supporterstrofee’ kwam tot stand dankzij de samenwerking tussen G-sport Vlaanderen vzw, Parantee-Psylos, Sport Vlaanderen en Total als titelpartner. Meer weten over de ‘Total G-supporterstrofee’? Neem dan een kijkje op onze website 

Cross Malle
Deel dit artikel:
 • Breng je lichaam en je stoutste dromen mee! Vanuit improvisatie gaan we op zoek naar manieren om vlot om te gaan met verschillen. Vanuit haar eigen ervaring onderzoekt Vera hoe we samen fysieke barrières kunnen overwinnen. Wat zijn de uitdagingen en waar liggen de unieke kansen in onze groep? Hoe gaan we om met technische hulpmiddelen zoals krukken, rolstoelen, skateboards en steps? Hoe kunnen ...

  Abrahamstraat 13
  Gent 9000
  België

  van
  tot
 • Breng je lichaam en je stoutste dromen mee! Vanuit improvisatie gaan we op zoek naar manieren om vlot om te gaan met verschillen. Vanuit haar eigen ervaring onderzoekt Vera hoe we samen fysieke barrières kunnen overwinnen. Wat zijn de uitdagingen en waar liggen de unieke kansen in onze groep? Hoe gaan we om met technische hulpmiddelen zoals krukken, rolstoelen, skateboards en steps? Hoe kunnen ...

  Abrahamstraat 13
  Gent 9000
  België

  van
  tot