28 september 2018

Start crowdfundingscampagne ‘Supporters voor G-sporters’

G-sport Vlaanderen vzw wil G-sportclubs, zorgvoorzieningen en scholen van het buitengewoon onderwijs helpen aan nieuwe sportmaterialen. Want met nieuwe sportmaterialen is het voor sporters met een handicap extra leuk om te sporten en sportieve uitdagingen aan te gaan. Daarom selecteerde G-sport Vlaanderen vzw 17 projecten om deel te nemen aan de tweede editie van de crowdfundingscampagne ‘Supporters voor G-sporters’. 

Samen gaan alle 17 projecten op zoek naar mensen die willen supporteren voor G-sport en naar giften en donaties. Want goed nieuws: voor elke euro die de projecten weten te verzamelen, legt G-sport Vlaanderen vzw een euro bij (tot een maximum van 5.000 euro per project). Wil jij één of meerdere projecten steunen? Neem dan zeker een kijkje, word supporter en doneer een vrijblijvende gift. Dankzij jouw steun kunnen de projecten nieuwe sportrolstoelen, aangepaste (duo)fietsen, klim- en zwemmaterialen enzovoort aankopen. Nieuw in deze crowdfundingscampagne is dat er ook een innovatief mobiliteitsproject aan bod komt. Project Lenny vzw is op zoek naar pendelscooters voor personen in een rolstoel en jij kunt hen daarbij helpen!

Ontdek de 17 deelnemende G-sportprojecten!
 

Deel dit artikel:
 • Breng je lichaam en je stoutste dromen mee! Vanuit improvisatie gaan we op zoek naar manieren om vlot om te gaan met verschillen. Vanuit haar eigen ervaring onderzoekt Vera hoe we samen fysieke barrières kunnen overwinnen. Wat zijn de uitdagingen en waar liggen de unieke kansen in onze groep? Hoe gaan we om met technische hulpmiddelen zoals krukken, rolstoelen, skateboards en steps? Hoe kunnen ...

  Abrahamstraat 13
  Gent 9000
  België

  van
  tot
 • Breng je lichaam en je stoutste dromen mee! Vanuit improvisatie gaan we op zoek naar manieren om vlot om te gaan met verschillen. Vanuit haar eigen ervaring onderzoekt Vera hoe we samen fysieke barrières kunnen overwinnen. Wat zijn de uitdagingen en waar liggen de unieke kansen in onze groep? Hoe gaan we om met technische hulpmiddelen zoals krukken, rolstoelen, skateboards en steps? Hoe kunnen ...

  Abrahamstraat 13
  Gent 9000
  België

  van
  tot