30 april 2019

‘Projectmedewerker thema Welzijn' voor G-sport’

G-sport Vlaanderen vzw zet als jonge dynamische organisatie G-sport nog meer en nog beter op de kaart. G-sport staat voor sporten met een handicap maar vooral ook voor gescoord, gewonnen en geïntegreerd. Kortom: gewoon sporten.

G-sport Vlaanderen vzw is op zoek naar een 'Projectmedewerker thema Welzijn' met een passie voor G-sport. Als kennis- en onderzoekscentrum slaagt G-sport Vlaanderen vzw de brug naar andere beleidsdomeinen zoals mobiliteit, infrastructuur, onderwijs en welzijn. Hij/zij koppelt strategisch aan operationeel inzicht en staat in voor de verdere ontwikkeling van dit inhoudelijke luik.

Vacature Projectmedewerker
Deel dit artikel:
 • Breng je lichaam en je stoutste dromen mee! Vanuit improvisatie gaan we op zoek naar manieren om vlot om te gaan met verschillen. Vanuit haar eigen ervaring onderzoekt Vera hoe we samen fysieke barrières kunnen overwinnen. Wat zijn de uitdagingen en waar liggen de unieke kansen in onze groep? Hoe gaan we om met technische hulpmiddelen zoals krukken, rolstoelen, skateboards en steps? Hoe kunnen ...

  Abrahamstraat 13
  Gent 9000
  België

  van
  tot
 • Breng je lichaam en je stoutste dromen mee! Vanuit improvisatie gaan we op zoek naar manieren om vlot om te gaan met verschillen. Vanuit haar eigen ervaring onderzoekt Vera hoe we samen fysieke barrières kunnen overwinnen. Wat zijn de uitdagingen en waar liggen de unieke kansen in onze groep? Hoe gaan we om met technische hulpmiddelen zoals krukken, rolstoelen, skateboards en steps? Hoe kunnen ...

  Abrahamstraat 13
  Gent 9000
  België

  van
  tot