Fietshelm
27 februari 2019

G-sport Vlaanderen vzw lanceert prototype innovatieve fietshelm voor personen met een handicap

G-sport Vlaanderen vzw werkte in samenwerking met de UGent een prototype uit van een fietshelm met auditieve ondersteuning bij de interpretatie van verkeersregels. Ideaal voor personen met een verstandelijke handicap die zich in het verkeer willen begeven.

G-sport Vlaanderen vzw wil met de ontwikkeling van deze innovatieve fietshelm tegemoet komen aan de zelfredzaamheid van personen met een verstandelijke handicap in het verkeer. G-sport Vlaanderen vzw werkt met de fietshelm één van de bestaande drempels weg waarom sporters met een handicap niet tot op een sportlocatie kunnen geraken, namelijk het mobiliteitsaspect. Momenteel is G-sport Vlaanderen vzw op zoek naar producenten en verdelers om deze innovatieve fietshelm op de markt te brengen.

Benieuwd hoe de helm werkt? Neem dan eens een kijkje naar deze promotiefilm.

Deel dit artikel:
 • Breng je lichaam en je stoutste dromen mee! Vanuit improvisatie gaan we op zoek naar manieren om vlot om te gaan met verschillen. Vanuit haar eigen ervaring onderzoekt Vera hoe we samen fysieke barrières kunnen overwinnen. Wat zijn de uitdagingen en waar liggen de unieke kansen in onze groep? Hoe gaan we om met technische hulpmiddelen zoals krukken, rolstoelen, skateboards en steps? Hoe kunnen ...

  Abrahamstraat 13
  Gent 9000
  België

  van
  tot
 • Breng je lichaam en je stoutste dromen mee! Vanuit improvisatie gaan we op zoek naar manieren om vlot om te gaan met verschillen. Vanuit haar eigen ervaring onderzoekt Vera hoe we samen fysieke barrières kunnen overwinnen. Wat zijn de uitdagingen en waar liggen de unieke kansen in onze groep? Hoe gaan we om met technische hulpmiddelen zoals krukken, rolstoelen, skateboards en steps? Hoe kunnen ...

  Abrahamstraat 13
  Gent 9000
  België

  van
  tot