G-sportkoffer
30 augustus 2018

G-sport Vlaanderen, Idemasport en Sportwerk Vlaanderen lanceren nieuwe G-sportkoffer!

Wil je op een leuke manier ervaren hoe het is om te sporten met een beperking tijdens een sportdag of tijdens een teambuilding met je collega’s? Dan hebben G-sport Vlaanderen, Idemasport en Sportwerk Vlaanderen goed nieuws voor je.

Met de nieuwe sensibiliserende G-sportkoffer vol actieve spelvormen weet je hoe het voelt om blind of doof te zijn, of een fysieke handicap of psychische kwetsbaarheid te hebben. Typische G-sporten zoals torbal, zitbadminton en boccia komen op een interactieve manier aan bod.

Een G-sportkoffer ontlenen kan bij Sportwerk Vlaanderen voor het bedrag van 50 euro (excl. BTW), hierbij moet je nog wel het tarief van de lesgever betalen. De bedragen voor de lesgever zijn afhankelijk of jouw organisatie uit de profit of non-profit komt, of je een school of een sportclub bent.

Interesse om een G-sportkoffer te ontlenen? Neem dan zeker eens een kijkje bij de collega's van Sportwerk Vlaanderen

Deel dit artikel:
 • Breng je lichaam en je stoutste dromen mee! Vanuit improvisatie gaan we op zoek naar manieren om vlot om te gaan met verschillen. Vanuit haar eigen ervaring onderzoekt Vera hoe we samen fysieke barrières kunnen overwinnen. Wat zijn de uitdagingen en waar liggen de unieke kansen in onze groep? Hoe gaan we om met technische hulpmiddelen zoals krukken, rolstoelen, skateboards en steps? Hoe kunnen ...

  Abrahamstraat 13
  Gent 9000
  België

  van
  tot
 • Breng je lichaam en je stoutste dromen mee! Vanuit improvisatie gaan we op zoek naar manieren om vlot om te gaan met verschillen. Vanuit haar eigen ervaring onderzoekt Vera hoe we samen fysieke barrières kunnen overwinnen. Wat zijn de uitdagingen en waar liggen de unieke kansen in onze groep? Hoe gaan we om met technische hulpmiddelen zoals krukken, rolstoelen, skateboards en steps? Hoe kunnen ...

  Abrahamstraat 13
  Gent 9000
  België

  van
  tot